Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Засідання комісії з розгляду скарг та звернень громадян з питань призначення всіх видів державних допомог

Засідання комісії з розгляду скарг та звернень  громадян з питань призначення всіх видів державних допомог.

 Сьогодні  відбулося засідання комісії з розгляду скарг та звернень  громадян з питань призначення всіх видів державних допомог під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Максак Н.І. В роботі комісії взяли участь фінансове управління районної державної адміністрації, управління, служба у справах дітей районної державної адміністрації, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

         Заступник голови районної державної адміністрації Максак Н.І., проінформувала заявників про вимоги діючого законодавства стосовно вирішення питань підтримки малозабезпечених сімей, та виплату допомоги переміщеним особам на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї, та потребують індивідуального розгляду у встановленому законодавством порядку.

         На даному засіданні було розглянуто 8 заяв, з метою підтримки заявників та враховуючи їх інтереси, по кожній заяві були прийняті окремі колегіальні рішення та наданні відповідні рекомендації щодо шляхів вирішення питань, які порушуються у зверненнях.

Начальник управління                                                                                            О.Бабіжаєва