Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Як звернутись в РДА

Засідання комісії з розгляду скарг та звернень громадян з питань призначення всіх видів державних допомог

Засідання комісії з розгляду скарг та звернень  громадян з питань призначення всіх видів державних допомог.

 Сьогодні  відбулося засідання комісії з розгляду скарг та звернень  громадян з питань призначення всіх видів державних допомог під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Максак Н.І. В роботі комісії взяли участь фінансове управління районної державної адміністрації, управління, служба у справах дітей районної державної адміністрації, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

         Заступник голови районної державної адміністрації Максак Н.І., проінформувала заявників про вимоги діючого законодавства стосовно вирішення питань підтримки малозабезпечених сімей, та виплату допомоги переміщеним особам на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї, та потребують індивідуального розгляду у встановленому законодавством порядку.

         На даному засіданні було розглянуто 8 заяв, з метою підтримки заявників та враховуючи їх інтереси, по кожній заяві були прийняті окремі колегіальні рішення та наданні відповідні рекомендації щодо шляхів вирішення питань, які порушуються у зверненнях.

Начальник управління                                                                                            О.Бабіжаєва

Звітність

Робота із зверненнями громадян за підсумками першого півріччя
2020 року.

Протягом першого півріччя 2020 року до районної державної адміністрації, Іванівської селищної ради, сільських рад надійшло 259 звернень, що на 23 звернення менше, порівняно з аналогічним періодом 2019 року.
На адресу районної державної адміністрації у січні – червні поточного року надійшло 75 звернень, що на 14 звернень менше, ніж за звітний період минулого року. Із загальної кількості звернень 27 отримано поштою, 48 на особистому прийомі. У першому півріччі 2019 року відповідно 57 звернень надійшло поштою та 32 на особистому прийомі.
Протягом звітного періоду до районної державної адміністрації колективних та повторних звернень не було.
Від найменш захищеної категорії громадян надійшло 42 звернення, що на 15 звернень менше ніж у першому півріччі 2019 року. Від осіб з інвалідністю - 11 звернень, пенсіонерів - 25, одиноких матерів та багатодітних сімей – 6 звернень, від учасників війни і бойових дій звернень не надходило.
У своїх зверненнях громадяни найбільше порушували питання соціального захисту (70), а також комунального господарства та земельних відносин.
Із 27 письмових звернень, які надійшли до районної державної адміністрації, 4 надіслано з «гарячої» телефонної лінії голови обласної державної адміністрації з питань щодо перешкоджання в будівництві торговельного об’єкту та виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг, питання вирішені позитивно. Звернення, які надіслані жителями району на урядову телефонну «гарячу лінію», а таких було 15, стосувались питань виплати соціальних призначень при народженні дитини по вагітності та пологам, держаної соціальної допомоги одинокої матері та малозабезпеченої сім’ї, питання водозабезпечення та недопущення підняття тарифів на водопостачання.
На особистому прийомі громадян керівництвом районної державної адміністрації протягом січня – червня 2020 року прийнято 48 осіб. Жителі району зверталися з питання надання грошової допомоги на лікування, більшість із них онкохворі. В районі працює районна комісія з питань надання одноразової грошової допомоги мешканцям району, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, що розглядає звернення громадян та надає допомогу за рахунок коштів районного бюджету. Протягом січня – травня 2020 року комісією було розглянуто 38 заяв громадян, яким надана одноразова грошова допомога на загальну суму 98 тис. грн, розмір одноразової грошової допомоги складає від 1000 до 3000 грн.
Всі звернення, які надійшли на адресу районної державної адміністрації, керівництвом розглянуто, заявникам надано відповідь. Питання 52 громадян вирішено позитивно на 23 заявникам надано роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства та необхідна інформація щодо вирішення їх питань.
Районною державною адміністрацією вживаються заходи щодо удосконалення роботи із зверненнями громадян та попередження їх надходження. Громадяни району мають можливість вирішити свої проблеми по телефону, зв’язавшись з головою районної державної адміністрації. Пряма телефонна лінія сприяє оперативному вирішенню питань, що турбують жителів сел.

 


Про стан роботи із зверненнями громадян за підсумками 2019 року

Протягом 2019 року до районної державної адміністрації, виконавчих комітетів селищної, сільських рад надійшло 491 звернення, що на 18 звернень більше, порівняно з 2018 роком.

На адресу районної державної адміністрації у січні – грудні звітного року надійшло 160 звернень, що на 12 звернень більше, ніж у минулому році.

Із загальної кількості 160 звернень - 89 отримано поштою, із них 53 адресовано на урядову телефонну «гарячу лінію», 71 звернення на особистому прийомі. У 2018 році відповідно 89 звернень надійшло поштою та 59 на особистому прийомі.

Протягом звітного періоду до районної державної адміністрації надійшло 2 колективних звернення, що на 7 менше ніж у минулому році. Жителів села Нововасилівка турбувало питання щодо недопущення пониження статусу Нововасилівського навчально виховного комплексу І-ІІІ ступенів. Повторних звернень не надходило.

Від найменш захищеної категорії громадян надійшло 47 звернень, що на 5 звернень менше ніж у минулому році. Найбільше звернень 35 надійшло від членів багатодітних сімей та одиноких матерів, від осіб з інвалідністю 7 звернень, пенсіонерів 4 звернення, від учасників війни і бойових дій звернень не надходило.

У своїх зверненнях громадяни найбільше порушували питання соціального захисту (106), праці та заробітної плати (19), освіти (10), земельних відносин (8) та комунального господарства (5).

Із  89 письмових звернень, які надійшли до районної державної адміністрації, 18 адресовано обласній державній адміністрації, це питання щодо надання матеріальної допомоги, несвоєчасної виплати заробітної плати працівникам закладів освіти, функціонування ФАПів на селі та інше. Звернення, які надходили від громадян району на урядову телефонну «гарячу лінію» стосувались питань щодо призначення допомоги одинокої матері, державної допомоги малозабезпеченої сім’ї, призначення та виплати житлової субсидії, громадяни також зверталися з питань відмови у призначені соціальних допомог та житлової субсидії, надання роз’яснень стосовно проведення оплати на житлово-комунальні послуги. Не менш актуальними були питання захисту житлових прав дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування стосовно отримання квартир, роботи комунальних підприємств, забезпечення населення якісним водопостачанням та автобусним сполученням. Батьки учнів порушували питання дотримання педагогічної етики вчителів закладів загальної освіти, не допущення закриття загальноосвітніх шкіл на селі. Також порушувались питання аграрної політики та земельних відносин, жителі сіл району звертались з питань отримання дотації на молодняк великої рогатої худоби, вирішення питань щодо розпаювання ДП «Шовкорадгосп «Шотівський», виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, надання копій договору оренди земельної ділянки та інше.

На особистому прийомі у керівництва районної державної адміністрації громадяни найбільше зверталися з питання надання грошової допомоги на лікування та проведення операцій. Протягом січня – грудня 2019 року із заявами звернулося 64 особи. В районі працює районна комісія з питань надання одноразової грошової допомоги мешканцям району, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, що розглядає звернення громадян та надає допомогу за рахунок коштів районного бюджету. Протягом року комісією було розглянуто 64 заяви громадян, загальна сума призначеної та виплаченої одноразової грошової допомоги складає 140000 грн, розмір одноразової грошової допомоги складає від 500 до 3000 грн.   

Всі звернення, які надійшли на адресу районної державної адміністрації, розглянуто. За результатами розгляду, питання 116 громадян вирішено позитивно, на 44 звернення надано ґрунтовні роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства та необхідна інформація.

Районною державною адміністрацією вживаються заходи щодо поліпшення роботи із зверненнями громадян та попередження їх надходження. Громадяни району мають можливість вирішити свої проблеми по телефону, зв’язавшись, як з головою районної державної адміністрації так із його заступником. В Іванівській районній державній адміністрації діє пряма телефонна лінія, яка сприяє оперативному вирішенню питань, що турбують громадян.

Для сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до районної державної адміністрації, проводилися засідання постійно діючої комісії з розгляду звернень громадян, питання заявників, які порушувалися у зверненнях, комісією вирішено позитивно.

До виконкомів селищної, сільських рад у 2019 році надійшло 331 звернення, проти 325 минулого року, на особистому прийомі у селищного, сільських голів побувало 79 осіб. Як свідчить аналіз звернень, найбільше громадяни зверталися до виконкомів: Іванівської селищної ради (ОТГ) – 197 звернень, сільських рад: Першотравневої (49), Дружбівської (25), Української та Агайманської по (17), до Новодмитрівської (15), Любимівської (11).

Від найменш захищеної категорії громадян надійшло 81 звернення. Від учасників війни та бойових дій надійшло 2 звернення, від інвалідів –24, від одиноких матерів та багатодітних сімей – 19, у порівнянні з минулим роком кількість їх не зменшується. Найбільше жителі сіл зверталися до виконкомів з питань: соціального захисту – 89, земельних відносин – 74, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 20 та комунального господарства – 28.

Незважаючи на вжиття заходів, спрямованих на вдосконалення роботи із зверненнями громадян, кількість не зменшується. Слід звернути увагу на показник кількості звернень до вищих органів влади, із 89 письмових звернень, які надіслано до районної державної адміністрації, 18 адресовано обласній державній адміністрації та 53 на урядову телефонну «гарячу» лінію.


 

Про підсумки роботи із зверненнями громадян в

районній державній адміністрації за І півріччя 2019 року

Протягом першого півріччя 2019 року до районної державної адміністрації, виконавчих комітетів об’єднаної територіальної громади, сільських рад надійшло 331 звернення, що на 21 звернення більше, порівняно з аналогічним періодом 2018 року.

         На адресу районної державної адміністрації у січні – червні поточного року надійшло 89 звернень, що на 51 звернення більше, ніж за звітний період минулого року.

         Із загальної кількості звернень -  57 отримано поштою, із них 30 адресовано на урядову «гарячу лінію», 32 на особистому прийомі. У першому півріччі 2018 року відповідно 7 звернень надійшло поштою та 31 на особистому прийомі.

         Протягом звітного періоду до районної державної адміністрації надійшло 1 колективне звернення від жителів села Нововасилівки, щодо недопущення пониження статусу Нововасилівського навчально виховного комплексу І-ІІІ ступенів, повторних звернень не надходило.

         Від найменш захищеної категорії громадян надійшло 57 звернення, що на 26 звернень більше ніж у першому півріччі 2018 року. Від осіб з інвалідністю надійшло 4 звернення, учасників війни і бойових дій звернень не надходило.

         У своїх зверненнях громадяни найбільше порушували питання соціального захисту (57), праці та заробітної плати (18), освіти (3), комунального господарства (3). Із  57 письмових звернень, які надійшли до районної державної адміністрації, 9 надіслано з обласної державної адміністрації, це питання щодо надання соціальної допомоги. Звернення, які надходили від громадян району на урядову «гарячу лінію» голови обласної державної адміністрації, стосувались питань щодо призначення держаної соціальної допомоги житлової субсидії, відмови у призначені соціальних допомог та інш. У порівнянні з минулорічними показниками не порушувались питання охорони здоров’я та діяльності органів місцевого самоврядування. Всі звернення розглянуто, заявникам надано відповіді та роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства.

Під час особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації протягом січня – червня 2019 року прийнято 32 особи, всі питання вирішено позитивно. В районі працює районна комісія з питань надання одноразової грошової допомоги мешканцям району, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, що розглядає звернення громадян та надає допомогу за рахунок коштів районного бюджету. Протягом січня – червня 2019 року комісією було розглянуто 72 заяви громадян, яким надана одноразова грошова допомога на загальну суму 55 000 грн, розмір одноразової грошової допомоги складає від 500 грн. 

Районною державною адміністрацією вживаються заходи щодо поліпшення роботи із зверненнями громадян та попередження їх надходження. Громадяни району мають можливість вирішити свої проблеми по телефону, зв’язавшись, як з головою районної державної адміністрації так із його заступниками. В Іванівській районній державній адміністрації діє пряма телефонна лінія, яка сприяє оперативному вирішенню питань, що турбують громадян.

         Підсумки роботи районної державної адміністрації, виконкомів селищної, сільських рад щодо звернень громадян за 2018 рік розглянуто на засіданні колегії районної державної адміністрації у лютому 2019 року. За результатами розглянутого питання видано розпорядження голови районної державної адміністрації.

            Для сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими  вони звертаються до районної державної адміністрації, щомісяця проводилися засідання постійно діючої комісії з розгляду звернень громадян, питання заявників, які порушувалися у зверненнях, комісією вирішено позитивно.

Відповідно до затвердженого графіку перевірок структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів селищної, сільських рад на 2019 рік, додержання законодавства про звернення громадян перевірено стан роботи із зверненнями громадян, додержання законодавства щодо роботи із зверненнями громадян у відділі містобудування, архітектури, житлово- комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації, управлінні економічного, агропромислового розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації, Першотравневу, Дружбівську, Новодмитрівську та Агайманську сільські ради. За результатами перевірок складено відповідні довідки, які направлено до сільських рад для відповідного реагування.

         Підсумки роботи із зверненнями громадян за перше півріччя 2019 року розміщено на офіційному сайті Іванівської районної державної адміністрації. 

ДАНІ

про звернення громадян, що надійшли до Іванівськкої районної державної адміністрації

 за перше півріччя 2019 року у порівнянні з 2018 роком

№ з/п Найменування органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, структурного підрозділу районної державної адміністрації Кількість усіх звернень

Кількість звернень, що надійшли поштою

(п.1.1, 1.3.-
1, .6) *

Кількість звернень на особистому прийомі

(п.1.2)

Результати розгляду звернень:

вирішено позитивно

п. 9.1

відмовлено

у задоволенні

п. 9.2

дано роз’яснення

п. 9.3

інше

п. 9.4 – 9.6

2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Іванівська районна державна адміністрація 38 89 7 57 31 32 23 73 - - 14 16 1 -
2. Іванівська районна рада 35 49 - - 35 49 26 32 - - 9 15 - 2
3. Іванівська селищна рада 164 117 140 105 24 12 105 70 - - 59 47 - -
4. Сільські ради 73 76 28 47 45 29 44 55 - - 28 21 - 1
5. Разом 310 331 175 209 135 122 198 230 - - 110 99 1 3

 

з/п

Кількість звернень, з них:

повторних

(п.2.2)

колективних

(п.5.2)

від учасників та інвалідів війни,

учасників бойових дій

(п. 7.1, 7.3, 7.4, 7.5)

від інвалідів

І,ІІ,ІІІ групи

(п.7.7, 7.8, 7.9)

від ветеранів

праці

(п.7.6)

від

«дітей війни»

(п.7.2)

від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь

(п.7.11 ,7.12, 7.13)

від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи

(п.7.14, 7.15)

2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019
17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
1. - - 3 1 - - 1 4 4 2 - - - 23 - 1
2. - - - - - - - - 12 4 4 3 - 1 - -
3. - - 2 2 8 1 10 14 - - 4 8 3 - 1 1
4. - - - 1 - - 5 1 7 3 9 7 15 10 - -
5. - - 5 4 8 1 16 19 13 9 17 18 18 34 1 1

 

 

 

 

 


Про підсумки роботи із зверненнями громадян в

районній державній адміністрації за І квартал 2019 року

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 лютого 2019 року № 69 «Про виконання в області актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної державної адміністрації, стан виконавської дисципліни та роботу із зверненнями громадян за підсумками 2018 року» повідомляємо наступне.

Протягом І кварталу 2019 року до районної державної адміністрації, виконавчих комітетів об’єднаної територіальної громади, сільських рад надійшло 172 звернення, що на 10 звернень менше, порівняно з аналогічним періодом 2018 року.

На адресу районної державної адміністрації у січні – березні поточного року надійшло 48 звернень, що на 20 звернень більше, ніж за звітний період минулого року.

Із загальної кількості звернень 35 отримано поштою, із них 29 адресовано на урядову «гарячу лінію», 13 на особистому прийомі. У І кварталі 2018 року відповідно 7 звернень надійшло поштою та 21 на особистому прийомі.

Протягом звітного періоду до районної державної адміністрації надійшло 1 колективне звернення від жителів села Нововасилівки, щодо недопущення пониження статусу Нововасилівського навчально виховного комплексу І-ІІІ ступенів, повторних звернень не надходило.

Від найменш захищеної категорії громадян надійшло 22 звернення, що на 1 звернення менше ніж у І кварталі 2018 року. Від осіб з інвалідністю надійшло 3 звернення, учасників війни і бойових дій звернень не надходило.

У своїх зверненнях громадяни найбільше порушували питання соціального захисту (21), праці та заробітної плати (18), освіти (2), комунального господарства (1). Із  35 письмових звернень, які надійшли до районної державної адміністрації, 3 надіслано з обласної державної адміністрації, це питання щодо надання соціальної допомоги. Звернення, які надходили від громадян району на урядову «гарячу лінію», стосувались питань щодо призначення держаної соціальної допомоги житлової субсидії, відмови у призначені соціальних допомог. У порівнянні з минулорічними показниками не порушувались питання охорони здоров’я та діяльності органів місцевого самоврядування. Всі звернення розглянуто, заявникам надано відповіді та роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства.

Під час особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації протягом січня – березня 2019 року прийнято 13 осіб, всі питання вирішено позитивно. В районі працює районна комісія з питань надання одноразової грошової допомоги мешканцям району, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, що розглядає звернення громадян та надає допомогу за рахунок коштів районного бюджету. Протягом січня – березня 2019 року комісією було розглянуто 12 заяв громадян, яким надана одноразова грошова допомога на загальну суму 20000 грн, розмір одноразової грошової допомоги складає від 1000 грн.

Районною державною адміністрацією вживаються заходи щодо поліпшення роботи із зверненнями громадян та попередження їх надходження. Громадяни району мають можливість вирішити свої проблеми по телефону, зв’язавшись, як з головою районної державної адміністрації так із його заступниками. Пряма телефонна лінія сприяє оперативному вирішенню питань, що турбують громадян.

Підсумки роботи районної державної адміністрації, виконкомів селищної, сільських рад щодо звернень громадян за 2018 рік розглянуто на засіданні колегії районної державної адміністрації у лютому 2019 року. За результатами розглянутого питання видано розпорядження голови районної державної адміністрації.

Для сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до районної державної адміністрації, щомісяця проводилися засідання постійно діючої комісії з розгляду звернень громадян, питання заявників, які порушувалися у зверненнях, комісією вирішено позитивно.

Відповідно до затвердженого графіку перевірок структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів селищної, сільських рад на 2019 рік, додержання законодавства про звернення громадян перевірено Першотравневу, Дружбівську та Новодмитрівську сільські ради. За результатами перевірок складено відповідні довідки, які направлено до сільських рад для відповідного реагування.

Підсумки роботи із зверненнями громадян за І квартал 2019 року розміщено на офіційному сайті Іванівської районної державної адміністрації.

 

ДАНІ

про звернення громадян, що надійшли до Іванівськкої районної державної адміністрації

            за І квартал 2019 року у порівнянні з 2018 роком

№ з/п Найменування органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, структурного підрозділу районної державної адміністрації Кількість усіх звернень

Кількість звернень, що надійшли поштою

(п.1.1, 1.3.-
1, .6) *

Кількість звернень на особистому прийомі

(п.1.2)

Результати розгляду звернень:

вирішено позитивно

п. 9.1

відмовлено

у задоволенні

п. 9.2

дано роз’яснення

п. 9.3

інше

п. 9.4 – 9.6

2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Іванівська районна державна адміністрація 28 48 7 35 21 13 11 36 - - 12 12 1 -
2. Іванівська районна рада 23 26 - - 23 26 19 16 - - 4 10 - -
3. Іванівська селищна рада 84 57 72 51 12 6 64 36 - - 20 21 - -
4. Сільські ради 47 41 12 27 35 14 47 22 - - 32 8 - 18
5. Разом 182 172 91 113 91 59 141 110 - - 68 51 1 18

*вказано пункти Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України вд 24 вересня 2008 року № 858 (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 48)

з/п

Кількість звернень, з них:

повторних

(п.2.2)

колективних

(п.5.2)

від учасників та інвалідів війни,

учасників бойових дій

(п. 7.1, 7.3, 7.4, 7.5)

від інвалідів

І,ІІ,ІІІ групи

(п.7.7, 7.8, 7.9)

від ветеранів

праці

(п.7.6)

від

«дітей війни»

(п.7.2)

від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь

(п.7.11 ,7.12, 7.13)

від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи

(п.7.14, 7.15)

2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019
17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
1. - - - 1 - - 1 3 - - - 1 - 3 - 1
2. - - - - 1 - - - 7 6 - 3 - 1 - -
3. - - - 1 6 - 10 8 - - 4 1 3 - - -
4. - - - - 2 - - 1 10 2 7 3 15 5 - -
5. - - - 2 9 - 11 12 17 8 11 8 18 9 - 1

з/п

Кількість питань, порушених у зверненнях громадян у тому числі питання:

аграрної

політики і

земельних

відносин

транспорту

і зв’язку

фінансової,

податкової,

митної

політики

соціального захисту

праці

і заробітної

плати

охорони

здоров’я    

комунального

господарства

житлової

політики

екології та

природних

ресурсів

забезпечення

дотримання законності

та охорони правопорядку, запобігання дискримінації

2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
1. 28 48 4 - - - - - 21 22 - 18 - - 2 1 - - - - - -
2. 23 26 2 2 - 1 - - 15 8 - 1 1 7 2 2 - - 1 - 1 -
3. 84 57 3 2 - - - - 12 13 8 2 32 18 4 1 6 - 1 - 1 -
4. 47 41 15 18 - - - - 18 19 - - - - 11 - - - - - 3 3
5. 182 172 24 22 - 1 - - 66 62 8 21 33 25 19 4 6 - 2 - 5 3
                                                   

№ з/п у тому числі питання:

сім'ї, дітей, молоді, гендерної

рівності, фізичної культури

і спорту

освіти, наукової, науково-технічної,

інноваційної діяльності та інтелектуальної власності

діяльності об’єднань громадян, релігії та міжконфесійних відносин діяльності центральних органів виконавчої влади

діяльності місцевих

органів виконавчої влади

діяльності органів місцевого

самоврядування

державного будівництва, адміністративно-територіального устрою інші Штатна чисельність структурного підрозділу роботи зі зверненнями громадян
2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019
55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
1. - - - 2 - - - - - - - - - - 1 5 1 1
2. - - - - - - - - - - - - - - 1 5 - -
3. - 3 6 1 - - - - - - - - - - 11 17 - -
4. - 1 - - - - - - - - - - - - - - 1 1
5. - 4 6 3 - - - - - - - - - - 13 27 2 2
                                         

           

Протягом звітного періоду з державної установи «Херсонських обласний контактний центр» надійшло 16 звернень (за аналогічний період 2018 року - 28). На місцеву “гарячу телефонну лінію” надійшло - 0 (за аналогічний період
2018 року - 0).

 


Про підсумки роботи із зверненнями громадян в

 

районній державній адміністрації за 2018 рік

Протягом 2018 року до районної державної адміністрації, виконавчих комітетів об’єднаної територіальної громади, сільських рад надійшло 543 звернення, що на 115 звернень більше, порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

На адресу районної державної адміністрації протягом 2018 року надійшло 148 звернень, що на 61 звернення більше, ніж за звітний період минулого року.

Із загальної кількості звернень 148, отримано поштою - 89, на особистому прийомі - 59. За 2017 року відповідно 24 звернення надійшло поштою та 63 на особистому прийомі.

Протягом звітного періоду до районної державної адміністрації надійшло 9 колективних звернення щодо недопущення пониження ступеня Нововасилівського навчально виховного комплексу І-ІІІ ступенів, щодо реорганізації Нововасилівського навчально виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» на початкову школу, щодо порушення прав дітей Нововасилівського навчально виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад», повторних звернень надійшло 1, щодо видачі сертифіката на земельну ділянку на ім’я довірителя Моргунець О.П.

Від найменш захищеної категорії громадян надійшло 52 звернення, що на 11 більше ніж за звітній період 2017 року. Від осіб з інвалідністю надійшло 13, від ветеранів праці - 4 звернення, від «дітей війни», учасників війни і бойових дій звернень не надходило.

У своїх зверненнях громадяни найбільше порушували питання соціального захисту (52), комунального господарства (2), земельних відносин (7), колективних (9), освіти, науково–технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності (9). Із 89 письмових звернень, які надійшли до районної державної адміністрації, 14 надіслано з обласної державної адміністрації, це питання щодо надання соціальної дороги, питання щодо будівництва пішохідної доріжки та питання щодо недопущення пониження ступенів навчальних закладів району. Звернення, які надходили від громадян району на урядову «гарячу лінію», стосувались питань щодо призначення допомоги одинокої матері, держаної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї, житлової субсидії, відмови у призначені соціальних допомог, та щодо закриття Воскресенської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів та Нововасилівського навчально виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад». У порівнянні з минулорічними показниками не порушувались питання охорони здоров’я та діяльності органів місцевого самоврядування. Всі звернення розглянуто, заявникам надано відповіді та роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства.

Під час особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації протягом 2018 року прийнято 59 осіб, питання 87 громадян вирішено позитивно. В районі працює районна комісія з питань надання одноразової грошової допомоги мешканцям району, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, що розглядає звернення громадян та надає допомогу за рахунок коштів районного бюджету. Протягом 2018 року комісією було розглянуто 49 заяв громадян, яким надана одноразова грошова допомога на загальну суму 79 000 грн, розмір одноразової грошової допомоги складає від 500 грн.

Районною державною адміністрацією вживаються заходи щодо поліпшення роботи із зверненнями громадян та попередження повторних звернень. Громадяни району мають можливість вирішити свої проблеми по телефону, зв’язавшись, як з головою районної державної адміністрації так із його заступником. Пряма телефонна лінія сприяє оперативному вирішенню питань, що турбують громадян.

Підсумки роботи районної державної адміністрації, виконкомів селищної, сільських рад щодо звернень громадян за 2017 рік розглянуто на засіданні колегії районної державної адміністрації у лютому та про підсумки роботи із зверненнями громадян в районній державній адміністрації за перше півріччя   2018 року у липні 2018 року. За результатами розглянутого питання видано розпорядження голови районної державної адміністрації.

Для сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до районної державної адміністрації, щомісяця проводилися засідання постійно діючої комісії з розгляду звернень громадян, питання заявників, які порушувалися у зверненнях, комісією вирішено позитивно.

Відповідно до затвердженого графіку перевірок структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів селищної, сільських рад на 2018 рік, додержання законодавства про звернення громадян перевірено відділ освіти районної державної адміністрації, фінансове управління районної державної адміністрації, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, службу у справах дітей районної державної адміністрації, управління економічного, агропромислового розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації, сектор культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, архівний сектор районної державної адміністрації, виконкоми Агайманської, Дружбівської, Любимівської, Української, Першотравневої та Новодмитрівської сільських рад. За результатами перевірок складено довідки, які направлено для відповідного реагування.

Підсумки роботи із зверненнями громадян за 2018 рік  розміщено на офіційному сайті Іванівської районної державної адміністрації.

ДАНІ

про звернення громадян, що надійшли до Іванівської районної державної адміністрації

       за 2018 рік у порівнянні з 2017 роком

№ з/п Найменування органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, структурного підрозділу районної державної адміністрації Кількість усіх звернень

Кількість звернень, що надійшли поштою

(п.1.1, 1.3.-
1, .6) *

Кількість звернень на особистому прийомі

(п.1.2)

Результати розгляду звернень:

вирішено позитивно

п. 9.1

відмовлено

у задоволенні

п. 9.2

дано роз’яснення

п. 9.3

інше

п. 9.4 – 9.6

2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Іванівська районна державна адміністрація 87 148 24 89 63 59 51 87 - - 34 61 2 1
2. Іванівська районна рада 98 70 8 1 90 69 55 40 - - 43 30 - -
3. Іванівська селищна рада 171 220 109 171 42 49 114 133 - - 57 87 - -
4. Сільські ради 72 105 30 46 41 59 68 99 - - 33 50 2 -
5. Разом 428 543 171 307 236 236 288 359 - - 167 228 4 1

*вказано пункти Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України вд 24 вересня 2008 року № 858 (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 48)

з/п

Кількість звернень, з них:

повторних

(п.2.2)

колективних

(п.5.2)

від учасників та інвалідів війни,

учасників бойових дій

(п. 7.1, 7.3, 7.4, 7.5)

від інвалідів

І,ІІ,ІІІ групи

(п.7.7, 7.8, 7.9)

від ветеранів

праці

(п.7.6)

від

«дітей війни»

(п.7.2)

від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь

(п.7.11 ,7.12, 7.13)

від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи

(п.7.14, 7.15)

2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018
17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
1. - 16 2 9 - - 3 13 18 4 - - 1 - - -
2. - - 1 - 1 - - - - 29 14 12 - 1 - -
3. 9 1 12 9 1 6 12 25 - - 9 8 2 3 2 1
4. - - - - 2 1 5 9 12 16 11 10 8 19 - -
5. 9 17 15 18 4 7 20 47 30 49 34 30 11 23 2 1

з/п

Кількість питань, порушених у зверненнях громадян у тому числі питання:

аграрної

політики і

земельних

відносин

транспорту

і зв’язку

фінансової,

податкової,

митної

політики

соціального захисту

праці

і заробітної

плати

охорони

здоров’я    

комунального

господарства

житлової

політики

екології та

природних

ресурсів

забезпечення

дотримання законності

та охорони правопорядку, запобігання дискримінації

2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
1. 87 148 15 7 3 3 - - 41 112 4 - 3 - 7 12 - - - - 1 -
2. 98 70 13 3 7 2 1 - 28 40 6 3 4 9 14 4 2 - 1 1 - -
3. 171 220 7 8 2 - 2 - 22 46 21 23 46 61 24 12 5 11 - 3 23 7
4. 72 105 18 26 - 2 - - 23 41 - 1 2 4 15 20 - - - - 8 8
5. 428 543 53 44 12 7 3    - 114 239 31 27 55 74 60 48 7 11 1 4 32 15
                                                   
№ з/п у тому числі питання:

сім'ї, дітей, молоді, гендерної

рівності, фізичної культури

і спорту

освіти, наукової, науково-технічної,

інноваційної діяльності та інтелектуальної власності

діяльності об’єднань громадян, релігії та міжконфесійних відносин діяльності центральних органів виконавчої влади

діяльності місцевих

органів виконавчої влади

діяльності органів місцевого

самоврядування

державного будівництва, адміністративно-територіального устрою інші Штатна чисельність структурного підрозділу роботи зі зверненнями громадян
2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018
55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
1. 1 - 2 13 - - - - - - 2 - - - 8 1 1 1
2. - - 3 3 - - - - - - - - - - 19 5 - -
3. - - - 30 - - - - - - - - - 19 36 - - -
4. 2 - - - - - - - - - 1 2 - - 1 1 - -
5. 3 - 5 46 - - - - - - 3 2 - 19 64 7 1 1

Про підсумки роботи із зверненнями громадян в

районній державній адміністрації за 9 місяців 2018 року

Протягом 9 місяців 2018 року до районної державної адміністрації, виконавчих комітетів об’єднаної територіальної громади, сільських рад надійшло 365 звернень, що на 27 звернень більше, порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

На адресу районної державної адміністрації протягом 9 місяців поточного року надійшло 63 звернення, що на 3 звернення менше, ніж за звітний період минулого року.

Із загальної кількості звернень 14, отримано поштою, із них 55 адресовано на урядову «гарячу лінію», 49 на особистому прийомі. За 9 місяців 2017 року відповідно 19 звернень надійшло поштою та 47 на особистому прийомі.

Протягом звітного періоду до районної державної адміністрації надійшло 9 колективних звернення щодо недопущення пониження ступеня Нововасилівського навчально виховного комплексу І-ІІІ ступенів, щодо реорганізації Нововасилівського навчально виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» на початкову школу, щодо порушення прав дітей Нововасилівського навчально виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад», повторних звернень надійшло 1, щодо видачі сертифіката на земельну ділянку на ім’я довірителя Моргунець О.П.

Від найменш захищеної категорії громадян надійшло 44 звернення, що на 14 більше ніж за 9 місяців 2017 року. Від осіб з інвалідністю надійшло 1, від ветеранів праці - 4 звернення, від «дітей війни», учасників війни і бойових дій звернень не надходило.

У своїх зверненнях громадяни найбільше порушували питання соціального захисту (44), комунального господарства (2), земельних відносин (7), колективних (9), освіти, науково–технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності (9). Із 63 письмових звернень, які надійшли до районної державної адміністрації, 14 надіслано з обласної державної адміністрації, це питання щодо надання соціальної дороги, питання щодо будівництва пішохідної доріжки та питання щодо недопущення пониження ступенів навчальних закладів району. Звернення, які надходили від громадян району на урядову «гарячу лінію», стосувались питань щодо призначення допомоги одинокої матері, держаної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї, житлової субсидії, відмови у призначені соціальних допомог, та щодо закриття Воскресенської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів та Нововасилівського навчально виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад». У порівнянні з минулорічними показниками не порушувались питання охорони здоров’я та діяльності органів місцевого самоврядування. Всі звернення розглянуто, заявникам надано відповіді та роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства.

Під час особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації протягом 9 місяців 2018 року прийнято 49 осіб, питання 36 громадян вирішено позитивно. В районі працює районна комісія з питань надання одноразової грошової допомоги мешканцям району, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, що розглядає звернення громадян та надає допомогу за рахунок коштів районного бюджету. Протягом 9 місяців 2018 року комісією було розглянуто 36 заяв громадян, яким надана одноразова грошова допомога на загальну суму 61 500 грн, розмір одноразової грошової допомоги складає від 500 грн.

Районною державною адміністрацією вживаються заходи щодо поліпшення роботи із зверненнями громадян та попередження повторних звернень. Громадяни району мають можливість вирішити свої проблеми по телефону, зв’язавшись, як з головою районної державної адміністрації так із його заступником. Пряма телефонна лінія сприяє оперативному вирішенню питань, що турбують громадян.

Підсумки роботи районної державної адміністрації, виконкомів селищної, сільських рад щодо звернень громадян за 2017 рік розглянуто на засіданні колегії районної державної адміністрації у лютому та про підсумки роботи із зверненнями громадян в районній державній адміністрації за перше півріччя   2018 року у липні 2018 року. За результатами розглянутого питання видано розпорядження голови районної державної адміністрації.

Для сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до районної державної адміністрації, щомісяця проводилися засідання постійно діючої комісії з розгляду звернень громадян, питання заявників, які порушувалися у зверненнях, комісією вирішено позитивно.

Відповідно до затвердженого графіку перевірок структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів селищної, сільських рад на 2018 рік, додержання законодавства про звернення громадян перевірено відділ освіти районної державної адміністрації, фінансове управління районної державної адміністрації, виконкоми Агайманської, Дружбівської, Любимівської, Української, Першотравневої та Новодмитрівської сільських рад. За результатами перевірок складено довідки, які направлено для відповідного реагування.

Підсумки роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2018 року  розміщено на офіційному сайті Іванівської районної державної адміністрації.

ДАНІ

про звернення громадян, що надійшли до Іванівської районної державної адміністрації

                за 9 місяців 2018 року у порівнянні з 2017 роком

№ з/п Найменування органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, структурного підрозділу районної державної адміністрації Кількість усіх звернень

Кількість звернень, що надійшли поштою

(п.1.1, 1.3.-
1, .6) *

Кількість звернень на особистому прийомі

(п.1.2)

Результати розгляду звернень:

вирішено позитивно

п. 9.1

відмовлено

у задоволенні

п. 9.2

дано роз’яснення

п. 9.3

інше

п. 9.4 – 9.6

2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Іванівська районна державна адміністрація 66 63 19 14 47 49 38 36 - - 27 19 1 1
2. Іванівська районна рада 78 50 7 1 71 49 47 36 - - 31 14 - -
3. Іванівська селищна рада 131 183 98 83 33 44 86 109 - - 45 74 - -
4. Сільські ради 63 69 28 35 33 33 61 68 - - 29 23 - -
5. Разом 338 365 152 133 184 175 232 249 - - 132 130 1 1

*вказано пункти Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України вд 24 вересня 2008 року № 858 (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 48)

з/п

Кількість звернень, з них:

повторних

(п.2.2)

колективних

(п.5.2)

від учасників та інвалідів війни,

учасників бойових дій

(п. 7.1, 7.3, 7.4, 7.5)

від інвалідів

І,ІІ,ІІІ групи

(п.7.7, 7.8, 7.9)

від ветеранів

праці

(п.7.6)

від

«дітей війни»

(п.7.2)

від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь

(п.7.11 ,7.12, 7.13)

від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи

(п.7.14, 7.15)

2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018
17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
1. - 1 2 9 - - 1 1 14 4 - - 1 - - -
2. - - 1 - - - - - - 19 9 6 - 1 - -
3. 9 1 12 5 1 6 7 13 - - 9 8 2 3 2 1
4. 1 - - - 3 1 3 3 10 10 8 5 8 8 - -
5. 10 2 15 14 4 7 11 17 24 33 26 19 11 12 2 1

з/п

Кількість питань, порушених у зверненнях громадян у тому числі питання:

аграрної

політики і

земельних

відносин

транспорту

і зв’язку

фінансової,

податкової,

митної

політики

соціального захисту

праці

і заробітної

плати

охорони

здоров’я    

комунального

господарства

житлової

політики

екології та

природних

ресурсів

забезпечення

дотримання законності

та охорони правопорядку, запобігання дискримінації

2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
1. 66 63 11 7 3 - - - 30 44 2 - 3 - 6 2 - - - - 1 -
2. 78 50 11 3 7 - 1 - 19 34 5 1 4 7 13 2 2 - 1 1 - 1
3. 131 183 4 8 1 - - - 16 23 21 16 32 52 14 8 5 10 3 19 4 -
4. 63 69 18 10 - 1 - - 21 32 - 2 - 5 11 8 2 - - 5 10 -
5. 338 365 44 28 11 1 1    - 86 133 28 19 39 84 44 20 9 10 4 25 15 1
                                                   
№ з/п у тому числі питання:

сім'ї, дітей, молоді, гендерної

рівності, фізичної культури

і спорту

освіти, наукової, науково-технічної,

інноваційної діяльності та інтелектуальної власності

діяльності об’єднань громадян, релігії та міжконфесійних відносин діяльності центральних органів виконавчої влади

діяльності місцевих

органів виконавчої влади

діяльності органів місцевого

самоврядування

державного будівництва, адміністративно-територіального устрою інші Штатна чисельність структурного підрозділу роботи зі зверненнями громадян
2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018
55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
1. 1 - 1 9 - - - - - - 2 - - - 6 1 1 1
2. - - 3 1 - - - - - - - - - - 12 - - -
3. - - 28 - - - - - - - - - - - 13 31 - -
4. - - - - - - - 3 - - 1 - - 1 1 - - -
5. 1 - 4 38 - - - 3 - - 3 - - 1 32 32 1 1
                                         

           

Протягом звітного періоду з державної установи «Херсонських обласний контактний центр» надійшло 55 звернень (за аналогічний період 2017 року - 63). На місцеву “гарячу телефонну лінію” надійшло - 0 (за аналогічний період 2017 року - 0).


 

Про підсумки роботи із зверненнями громадян в

районній державній адміністрації за І півріччя 2018 року

 

Протягом першого півріччя 2018 року до районної державної адміністрації, виконавчих комітетів об’єднаної територіальної громади, сільських рад надійшло 305 звернень, що на 90 звернень більше, порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

На адресу районної державної адміністрації у першому півріччі поточного року надійшло 38 звернень, що на 4 звернення менше, ніж за звітний період минулого року.

Із загальної кількості звернень 7, отримано поштою, із них 40 адресовано на урядову «гарячу лінію», 31 на особистому прийомі. У першому півріччі 2017 року відповідно 13 звернень надійшло поштою та 29 на особистому прийомі.

Протягом звітного періоду до районної державної адміністрації  надійшло   3 колективних звернення щодо недопущення пониження ступеня Нововасилівського навчально виховного комплексу І- ІІІ ступенів, повторних звернень не було.

Від найменш захищеної категорії громадян надійшло 31 звернення, що на 4 менше ніж у першому півріччі 2017 року. Від осіб з інвалідністю надійшло 1, від ветеранів праці - 4 звернення, від «дітей війни», учасників війни і бойових дій звернень не надходило.

У своїх зверненнях громадяни найбільше порушували питання соціального захисту (31), комунального господарства (2),  земельних відносин (4), колективних (3), освіти, науково – технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності (3). Із  31 письмових звернень, які надійшли до районної державної адміністрації, 7 надіслано з обласної державної адміністрації, це питання щодо надання соціальної дороги, питання щодо будівництва пішохідної доріжки та питання щодо недопущення пониження ступенів навчальних закладів району. Звернення, які надходили від громадян району на урядову «гарячу лінію», стосувались питань щодо призначення допомоги одинокої матері, держаної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї, житлової субсидії, відмови у призначені соціальних допомог, та щодо закриття Воскресенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів та Нововасилівського навчально виховного комплексу І- ІІІ ступенів. У порівнянні з минулорічними показниками не порушувались питання охорони здоров’я та діяльності органів місцевого самоврядування. Всі звернення розглянуто, заявникам надано відповіді та роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства.

Під час особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації протягом першого півріччя 2018 року прийнято 31 особу, питання 23 громадян вирішено позитивно. В районі працює районна комісія з питань надання одноразової грошової допомоги мешканцям району, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, що розглядає звернення громадян та надає допомогу за рахунок коштів районного бюджету. Протягом першого кварталу 2018 року комісією було розглянуто 23 заяви громадян, яким надана одноразова грошова допомога на загальну суму 35 500 грн, розмір одноразової грошової допомоги складає від 500 грн.   

Районною державною адміністрацією вживаються заходи щодо поліпшення роботи із зверненнями громадян та попередження їх надходження. Громадяни району мають можливість вирішити свої проблеми по телефону, зв’язавшись, як з головою районної державної адміністрації так із його заступниками. Пряма телефонна лінія сприяє оперативному вирішенню питань, що турбують громадян.

Підсумки роботи районної державної адміністрації, виконкомів селищної, сільських рад щодо звернень громадян за 2017 рік розглянуто на засіданні колегії районної державної адміністрації у лютому 2018 року. За результатами розглянутого питання видано розпорядження голови районної державної адміністрації.

Для сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими  вони звертаються до районної державної адміністрації, щомісяця проводилися засідання постійно діючої комісії з розгляду звернень громадян, питання заявників, які порушувалися у зверненнях, комісією вирішено позитивно.

Відповідно до затвердженого графіку перевірок структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів селищної, сільських рад на 2018 рік, додержання законодавства про звернення громадян перевірено відділ освіти районної державної адміністрації. За результатами перевірок складено відповідні довідки, які направлено до відділу освіти для відповідного реагування.

Підсумки роботи із зверненнями громадян за перше півріччя 2018 року  розміщено на офіційному сайті Іванівської районної державної адміністрації.

ДАНІ

про звернення громадян, що надійшли до Іванівськкої районної державної адміністрації

                         за перше півріччя 2018 року у порівнянні з 2017 роком

№ з/п Найменування органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, структурного підрозділу районної державної адміністрації Кількість усіх звернень

Кількість звернень, що надійшли поштою

(п.1.1, 1.3.-
1, .6) *

Кількість звернень на особистому прийомі

(п.1.2)

Результати розгляду звернень:

вирішено позитивно

п. 9.1

відмовлено

у задоволенні

п. 9.2

дано роз’яснення

п. 9.3

інше

п. 9.4 – 9.6

2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Іванівська районна державна адміністрація 42 38 13 7 29 31 24 23 - - 17 14 1 1
2. Іванівська районна рада 52 35 6 - 46 35 30 26 - - 22 9 - -
3. Іванівська селищна рада 95 164 68 140 27 24 47 105 - - 32 59 - -
4. Сільські ради 43 51 13 30 28 23 39 47 - - 29 17 1 -
5. Разом 232 288 100 177 130 113 140 201 - - 100 99 2 1

*вказано пункти Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України вд 24 вересня 2008 року № 858 (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 48)

з/п

Кількість звернень, з них:

повторних

(п.2.2)

колективних

(п.5.2)

від учасників та інвалідів війни,

учасників бойових дій

(п. 7.1, 7.3, 7.4, 7.5)

від інвалідів

І,ІІ,ІІІ групи

(п.7.7, 7.8, 7.9)

від ветеранів

праці

(п.7.6)

від

«дітей війни»

(п.7.2)

від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь

(п.7.11 ,7.12, 7.13)

від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи

(п.7.14, 7.15)

2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018
17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
1. - - 2 3 - - 1 1 9 4 - - 1 - - -
2. - - - - - - - - - 12 3 4 - - - -
3. 9 1 6 2 1 8 4 7 - 1 8 6 1 3 1 1
4. - - - - 1 - 3 6 10 12 9 5 9 5 - -
5. 9 1 8 5 2 8 8 14 19 29 20 15 11 8 1 1

з/п

Кількість питань, порушених у зверненнях громадян у тому числі питання:

аграрної

політики і

земельних

відносин

транспорту

і зв’язку

фінансової,

податкової,

митної

політики

соціального захисту

праці

і заробітної

плати

охорони

здоров’я    

комунального

господарства

житлової

політики

екології та

природних

ресурсів

забезпечення

дотримання законності

та охорони правопорядку, запобігання дискримінації

2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
1. 42 38 9 4 2 - - - 21 31 1 - 2 - - 2 - - - - - -
2. 52 35 8 2 1 - 1 - 13 21 5 1 4 7 9 2 2 - 1 1 - 1
3. 95 164 3 7 - - - - 12 22 18 14 24 57 9 14 - 6 - 2 16 6
4. 43 51 9 9 1 - - - 17 18 - 1 1 - 8 6 - - - - 6 5
5. 232 288 29 22 4 - 1    - 63 92 24 15 31 64 26 24 2 6 1 3 22 12
                                                   
№ з/п у тому числі питання:

сім'ї, дітей, молоді, гендерної

рівності, фізичної культури

і спорту

освіти, наукової, науково-технічної,

інноваційної діяльності та інтелектуальної власності

діяльності об’єднань громадян, релігії та міжконфесійних відносин діяльності центральних органів виконавчої влади

діяльності місцевих

органів виконавчої влади

діяльності органів місцевого

самоврядування

державного будівництва, адміністративно-територіального устрою інші Штатна чисельність структурного підрозділу роботи зі зверненнями громадян
2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018
55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
1. - - 1 3 - - - - - - 2 - - - 4 1 1 1
2. - - 1 - - - - - - - - - - - 7 - - -
3. - 3 - 19 - - - - - - - - - - 9 14 - -
4. - - - - - - - - - - - 1 - - - 1 - -
5. - 3 2 22 - - - - - - 2 1 - - 21 16 1 1
                                         

Протягом звітного періоду з державної установи «Херсонських обласний контактний центр» надійшло 40 звернень (за аналогічний період 2017 року - 38). На місцеву “гарячу телефонну лінію” надійшло - 0 (за аналогічний період 2017 року - 0).


 

Про підсумки роботи із зверненнями громадян в

районній державній адміністрації за І квартал 2018 року

 

Протягом І кварталу 2018 року до районної державної адміністрації, виконавчих комітетів об’єднаної територіальної громади, сільських рад надійшло 162 звернення, що на 32 звернення більше, порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

На адресу районної державної адміністрації у січні – березні поточного року надійшло 28 звернень, що на 14 звернень більше, ніж за звітний період минулого року.

Із загальної кількості звернень 56, отримано поштою, із них 28 адресовано на урядову «гарячу лінію», 21 на особистому прийомі. У І кварталі 2017 року відповідно 27 звернень надійшло поштою та 11 на особистому прийомі.

Протягом звітного періоду до районної державної адміністрації колективних звернень не надходило, повторних звернень також не було.

Від найменш захищеної категорії громадян надійшло 21 звернення, що на 14 менше ніж у І кварталі 2017 року. Від осіб з інвалідністю надійшло 1 звернення, учасників війни і бойових дій звернень не надходило.

У своїх зверненнях громадяни найбільше порушували питання соціального захисту (21), комунального господарства (2), охорони здоров’я (1), земельних відносин (4). Із  28 письмових звернень, які надійшли до районної державної адміністрації, 4 надіслано з обласної державної адміністрації, це питання щодо надання соціальної дороги та питання щодо будівництва пішохідної доріжки. Звернення, які надходили від громадян району на урядову «гарячу лінію», стосувались питань щодо призначення допомоги одинокої матері, держаної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї, житлової субсидії, відмови у призначені соціальних допомог, та щодо закриття Воскресенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів. У порівнянні з минулорічними показниками не порушувались питання охорони здоров’я та діяльності органів місцевого самоврядування. Всі звернення розглянуто, заявникам надано відповіді та роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства.

Під час особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації протягом січня – березня 2018 року прийнято 21 особу, питання 15 громадян вирішено позитивно. В районі працює районна комісія з питань надання одноразової грошової допомоги мешканцям району, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, що розглядає звернення громадян та надає допомогу за рахунок коштів районного бюджету. Протягом січня – березня 2018 року комісією було розглянуто 14 заяв громадян, яким надана одноразова грошова допомога на загальну суму 18000 грн, розмір одноразової грошової допомоги складає від 500 грн.    

Районною державною адміністрацією вживаються заходи щодо поліпшення роботи із зверненнями громадян та попередження їх надходження. Громадяни району мають можливість вирішити свої проблеми по телефону, зв’язавшись, як з головою районної державної адміністрації так із його заступниками. Пряма телефонна лінія сприяє оперативному вирішенню питань, що турбують громадян.

Підсумки роботи районної державної адміністрації, виконкомів селищної, сільських рад щодо звернень громадян за 2017 рік розглянуто на засіданні колегії районної державної адміністрації у лютому 2018 року. За результатами розглянутого питання видано розпорядження голови районної державної адміністрації.

Для сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до районної державної адміністрації, щомісяця проводилися засідання постійно діючої комісії з розгляду звернень громадян, питання заявників, які порушувалися у зверненнях, комісією вирішено позитивно.

Відповідно до затвердженого графіку перевірок структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів селищної, сільських рад на 2018 рік, додержання законодавства про звернення громадян перевірено у відділ освіти районної державної адміністрації. За результатами перевірок складено відповідні довідки, які направлено до відділу освіти для відповідного реагування.

Підсумки роботи із зверненнями громадян за І квартал 2018 року розміщено на офіційному сайті Іванівської районної державної адміністрації.

ДАНІ

про звернення громадян, що надійшли до Іванівськкої районної державної адміністрації за І квартал 2018 року у порівнянні з 2017 роком

№ з/п Найменування органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, структурного підрозділу районної державної адміністрації Кількість усіх звернень

Кількість звернень, що надійшли поштою

(п.1.1, 1.3.-
1, .6) *

Кількість звернень на особистому прийомі

(п.1.2)

Результати розгляду звернень:

вирішено позитивно

п. 9.1

відмовлено

у задоволенні

п. 9.2

дано роз’яснення

п. 9.3

інше

п. 9.4 – 9.6

2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Іванівська районна державна адміністрація 14 28 3 7 10 21 11 15 - - 2 12 1 1
2. Іванівська районна рада 29 23 4 - 25 23 17 19 - - 12 4 - -
3. Іванівська селищна рада 52 84 41 72 11 12 34 64 - - 18 20 - -
4. Сільські ради 35 27 11 11 24 16 32 27 - - 5 6 - -
5. Разом 130 162 86 90 70 72 94 125 - - 37 42 1 1

*вказано пункти Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України вд 24 вересня 2008 року № 858 (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 48)

Продовження

з/п

Кількість звернень, з них:

повторних

(п.2.2)

колективних

(п.5.2)

від учасників та інвалідів війни,

учасників бойових дій

(п. 7.1, 7.3, 7.4, 7.5)

від інвалідів

І,ІІ,ІІІ групи

(п.7.7, 7.8, 7.9)

від ветеранів

праці

(п.7.6)

від

«дітей війни»

(п.7.2)

від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь

(п.7.11 ,7.12, 7.13)

від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи

(п.7.14, 7.15)

2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018
17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
1. - - 1 - - - - 1 - 4 - - - - - -
2. - - - - - 1 - - - 7 - 3 - - - -
3. 6 - 1 - - 6 3 10 - - 5 4 1 3 - -
4. - - - - - - 1 2 6 4 6 3 6 4 - -
5. 6 - 2 - - 7 4 13 6 15 11 10 7 7 - -

з/п

Кількість питань, порушених у зверненнях громадян у тому числі питання:

аграрної

політики і

земельних

відносин

транспорту

і зв’язку

фінансової,

податкової,

митної

політики

соціального захисту

праці

і заробітної

плати

охорони

здоров’я    

комунального

господарства

житлової

політики

екології та

природних

ресурсів

забезпечення

дотримання законності

та охорони правопорядку, запобігання дискримінації

2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
1. 14 28 2 4 1 - - - 5 21 - - 1 - - 2 - - - - - -
2. 29 23 4 2 - - 1 - 8 15 4 - 1 1 3 2 1 - 1 1 - 1
3. 52 84 2 3 - - - - 6 12 9 8 17 32 6 4 - 6 - 1 6 1
4. 35 27 9 6 - - - - 12 6 - - 1 - 6 3 - - - - 3 5
5. 130 162 17 15 1 - 1 - 31 54 13 8 20 33 15 11 1 6 1 2 9 7
                                                   

Продовження

№ з/п у тому числі питання:

сім'ї, дітей, молоді, гендерної

рівності, фізичної культури

і спорту

освіти, наукової, науково-технічної,

інноваційної діяльності та інтелектуальної власності

діяльності об’єднань громадян, релігії та міжконфесійних відносин діяльності центральних органів виконавчої влади

діяльності місцевих

органів виконавчої влади

діяльності органів місцевого

самоврядування

державного будівництва, адміністративно-територіального устрою інші Штатна чисельність структурного підрозділу роботи зі зверненнями громадян
2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018 2017 2018
55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72
1. - - 1 - - - - - - - 2 - - - 2 1 1 1
2. - - 1 - - - - - - - - - - - 5 - - -
3. - - - 6 - - - - - - - - - - 6 11 - -
4. - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. - - 2 6 - - - - - - 2 - - - 13 12 1 1
                                         

Протягом звітного періоду з державної установи «Херсонських обласний контактний центр» надійшло 28 звернень (за аналогічний період 2017 року - 27). На місцеву “гарячу телефонну лінію” надійшло - 0 (за аналогічний період 2017 року - 0).

Про звернення громадян, які надійшли на адресу Іванівської районної державної адміністрації протягом І кварталу 2017 року

Протягом І кварталу 2017 року до районної державної адміністрації, виконавчих комітетів селищної, сільських рад надійшло 140 звернень, що на 21 менше, порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

На адресу районної державної адміністрації у січні – березні поточного року зареєстровано 41 звернення, що на 5 звернень менше, ніж за звітний період минулого року.

Із загальної кількості звернень 30 або 73,2 відсотка, отримано поштою, із них 27 адресовано громадянами на урядову «гарячу лінію», 11 або 26,8 відсотків, на особистому прийомі. У І кварталі 2016 року відповідно 36 звернень надійшло поштою та 10 на особистому прийомі.

Колективних звернень надійшло 1, фізичні особи – підприємці порушували питання про надання дозволу щодо завозу та реалізації свинини на території смт Іванівка після карантину, повторних звернень не було, надійшло 5 неодноразових.

Від найменш захищеної категорії громадян отримано 14 звернень, що від загальної кількості звернень становить 34,1%, та на 10 менше ніж у І кварталі 2016 року. Від інвалідів, учасників війни і бойових дій звернень не надходило.

У своїх зверненнях громадяни найбільше порушували питання соціального захисту (24), праці та заробітної плати (5), охорони здоров’я (4),  земельних відносин та освіти. Із  30 письмових звернень громадян, які надійшли до районної державної адміністрації, 2 надіслано з обласної державної адміністрації, це питання декомунізації щодо перейменування вулиці селища Іванівка та неправомірних дій селищного голови по демонтажу торговельної споруди. Звернення, які надходили від мешканців району на урядову «гарячу лінію», стосувались питань щодо призначення допомоги одиноким матерям, держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлової субсидії, також були звернення щодо відмови у призначені державних соціальних допомог. Медичні працівники анонімно скаржилися на зниження оплати праці деяким категоріям, жителі району на перебої з транспортного перевезення пасажирів, щодо роботи закладу охорони здоров’я та інше. У порівнянні з минулорічними показниками не порушувались питання комунального господарства, поодинокі звернення з питань освіти. Всі питання порушенні у зверненнях розглянуто, заявникам надано відповідь та роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства.

Під час особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації протягом січня – березня 2017 року прийнято 11 осіб, питання 8 громадян вирішено позитивно. З метою підтримки та надання матеріальної допомоги мешканцям району, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, в районі працює районна комісія з питань надання одноразової грошової допомоги мешканцям району, яка розглядає заяви таких громадян та надає допомогу за рахунок коштів районного бюджету. Протягом  січня – березня 2017 року комісією було розглянуто 11 заяв,  розпорядженнями голови районної державної адміністрації призначено одноразові грошові допомоги на загальну суму 10500 грн, розмір одноразової грошової допомоги  складає від 500 грн і більше.      

Жителі району мають можливість вирішити свої проблеми по телефону, зв’язавшись, як з головою районної державної адміністрації так із його заступниками. “Пряма телефонна лінія” сприяє оперативному вирішенню питань, що турбують громадян.

Як свідчать дані аналізу надходження звернень громадян за територіальною ознакою, найбільше звернень надійшло від мешканців           смт Іванівка – 19, сіл: Шотівка – 7, Любимівка – 4, Новодмитрівка Друга та Воскресенка по 3 звернення.