Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Про виконання місцевих бюджетів району за січень – квітень 2020 року

Создано: 05.05.2020

За підсумками 4 місяців 2020 року до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло 4600,9 тис.грн податків і зборів, що становить 143,3 відсотки до плану, визначеного в розписах місцевих бюджетів на звітний період (3211,2 тис.грн), понад план отримано 1389,6 тис.грн. Виконання планових показників забезпечили всі місцеві бюджети.

У порівнянні з минулим роком надходження до загального фонду місцевих бюджетів збільшились на 78,3 тис.грн або на 1,7 відсотків. Зниження темпів надходжень спостерігається по Новодмитрівській, Українській та Першотравневій сільських радах відповідно на 39,2 %, 7,5 % та 21,4 %. Основною причиною зменшення обсягу надходжень стало припинення у зв’язку із смертю орендарів (Українська сільська рада) договорів оренди земельних ділянок, ліквідація суб’єктів підприємницької діяльності (Новодмтрівська сільська рада). По Першотравневій сільській раді не надійшли кошти за оренду землі у зв’язку із закінченням договору оренди. В результаті прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID - 2019)» втрати до бюджету Першотравневої сільської ради склали 10,6 тис.грн. Крім того, проведення орендарями грошової оцінки землі вплинуло на скорочення надходжень плати за землю.

До загального фонду районного бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 2062,0 тис. грн. доходів, що становить 104,3 відсотка до плану та на 320,8 тис. грн (18,4відсотка) більше надходжень минулого року.

Районним та сільськими бюджетами забезпечено своєчасні та в повному обсязі забезпечено розрахунки з працівниками бюджетної сфери по заробітній плаї, за спожиті енергоносії закладами соціально – культурної сфери.

Просмотров: 74