Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 року № 310-р “Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій ” сформовано та затверджено перелік об’єктів та заходів, що фінансуються за рахунок субвенції. До вказаного переліку включено 2 об’єкта Іванівському району :

- капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) в будівлі Іванівської ЗОШ I - III ступенів за адресою: Херсонська область, Іванівський район, смт Іванівка, вул. Іванівська, 142а (обсяг субвенції складає 1233 тис.грн);

             - капітальний ремонт. Заміна вікон в будівлі Нововасилівського НВК за адресою: вул. Шкільна, 24, с. Нововасилівка Іванівського району Херсонської області ( обсяг субвенції складає 667,5 тис.грн).

Станом на 28 вересня 2017 року з державного бюджету районному бюджету надійшли кошти в сумі 1900,5 тис.грн. та   перераховані до відділу освіти районної державної адміністрації в повному обсязі. Касові видатки склали 1266,2 тис.грн.

Сейчас 50 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Joomla templates by Joomlashine