Шаблоны для Joomla 3 здесь

«На сьогодні контракт зі Збройними Силами України вже підписали 20 тисяч військовослужбовців», — генерал армії України Степан Полторак

Создано: 23.05.2016

«Ті заходи, які були прийняті Урядом за дорученням Президента України щодо збільшення грошового забезпечення військовослужбовців-контрактників у Збройних Силах України, дали нам можливість підписати контракт із 20 тисячами військовослужбовців». Про це cьогодні, 18 квітня, повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

— Ця цифра збільшується щодня. Ми плануємо щомісяця продовжувати залучати на контракт по 5 — 7 тисяч осіб. В минулому році чисельність особового складу, який призивався на службу за контрактом, у місяць складала 200-300 чоловік, — розповів генерал армії України Степан Полторак.

Разом із тим Міністр оборони України заявив про посилення вимог при наборі контрактників у Збройні Сили України, а також констатував, що зараз на контрактну службу приходять хлопці, які вже мають бойовий досвід, і таких близько 65-70%.

— На сьогодні ми вже звільнили в запас близько 30 тисяч мобілізованих військовослужбовців «четвертої хвилі». Набрали на контракт близько 20 тисяч осіб, не проводячи чергової хвилі мобілізації. Президент України — Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України визначив, якщо цього року й буде мобілізація, то це ймовірно буде одна хвиля. Але звичайно все залежатиме від ситуації на сході України, — розповів Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

Просмотров: 448