Версія для користувачів з вадами зору

загружено

Основою економіки нашого району є сільське господарство, ефективність роботи якого залежить від багатьох факторів і має суттєвий вплив на зростання добробуту і підвищення якості життя населення.

З метою розвитку та покращення стану цієї галузі протягом як останніх років, так і цього року  проводилась певна робота в цьому напрямку, зокрема щодо  впровадження   в виробництво високо- інтенсивних пластичних сортів, які мають високий потенціал та адаптовані до посушливих умов району, придбання насіння високих репродукцій, проведення комплексу агротехнічних заходів.

Детальніше...

Надаємо інформацію з метою виявлення бажаючих отримати державну підтримку у 2016 році шляхом часткового відшкодування їм вартості закуплених для подальшого відтворення тварин відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 884.

Детальніше...

В районі продовжується  збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

За оперативною інформацією з місць, станом на 20 липня 2016 року скошено 26121 га або 72% від посіяних площ  зернових з урожайністю 24,8 ц/га і намолочено 64,7 тис.т, в т.ч:

Детальніше...

За  результатами  селекторної  наради  Мінагрополітики,  яка  відбулась 12  квітня  2016  року,  звертаємо  вашу  увагу  на  те,  що  з  початком  весняно- польових робіт вкрай важливо ще раз підняти питання застосування пестицидів і агрохімікатів.

Детальніше...

З  01  квітня  2016  року  ПАТ  «Державна  продовольчо-зернова  корпорація України»  розпочала  програму  закупівель  зернових  культур  (пшениці,  ячменю, кукурудзи та сої) майбутнього урожаю 2016 року. 

Детальніше...

22 квітня 2016 року у м. Одеса відбудеться конференція «Мільйонер з горішка. Розвиток горіхового бізнесу. Особливості створення горіхових садів, переробка і реалізація продукції».

Організатором конференції є всеукраїнська громадська організація «Українська горіхова Асоціація», Міністерство аграрної політики України, Національна академія аграрних наук, Український інститут горіхоплідних культур та інші.

Детальніше...

Дев’ятого квітня 2015 року було прийнято Закон України № 332 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу». Цим законом регламентовано встановлення «сезону тиші» для диких тварин – вперше в історії України.

Детальніше...

28 квітня 2016 року на площі біля кіноконцертного залу «Ювілейний» в м. Херсоні відбудеться передсвяткова сільськогосподарська ярмарка.

Запрошуємо всіх бажаючих продати вирощену продукцію в обласному центрі.

В разі виявлення бажання взяти участь у ярмарці просимо повідомити відділ агропромислового розвитку районної державної адміністрації до 21 квітня 2016 року.

Всі питання щодо організації проведення ярмарку можна отримати  зателефонувавши  за номером телефона 31299 або безпосередньо у відділі агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

                                                                                       Відділ агропромислового розвитку

                                                                                        районної державної адміністрації

За оперативніми даними ярого ячменю посіяно всіма категоріями господарств 7300 га, або 62 % від прогнозного  показника.

 По області посіяно 126 тис.га ранніх ярих зернових культур або 73% до прогнозних показників, в тому числі ярого ячменю посіяно 119 тис га, або 73% до запланованих площ посіву.

 

Серед окремих районів області посіяно ярого ячменю: Нижньосірогозький  – 7,4 тис.га , Горностаївський – 4,6 тис.га , Генічеський – 12,4 тис.га, Новотроїцький – 13,9 тис.га.

Серед сільськогосподарських підприємств найбільше посіяли  ярого ячменю ТОВ «Дружбовка», ТОВ УГСП «Афіни», СВК «Новосеменівське», СТОВ «Росія».

Детальніше...

Управління агрпропромислового розвитку районної державної адміністрації доводить  до Вашого відома, що наказом директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації від 17 березня 2016 року № 17 затверджено склад комісії з питань нарахування та виплати часткового відшкодування вартості тварин, яка розпочинає прийом заявок та документів, що додаються до них, відповідно до вимог пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 884.

Про комісію з питань нарахування та виплати часткового відшкодування вартості тварин 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 28 жовтня 2015 р. № 884 Київ Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України

На сайті 36 гостей та користувачі відсутні

Joomla templates by Joomlashine