Шаблоны Joomla 3 тут

Оформлення допомоги військовополоненим-червоноармійцям

Создано: 18.01.2016

Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди.

За інформацією Посольства України У ФРН, Бюджетний комітет Бундестагу одноголосно погодив проект Директив щодо символічного відшкодування колишнім військовополоненим Червоної Армії, розроблений Федеральним міністерством фінансів Німеччини. Відповідно до цих Директив право отримати відшкодування мають особи, які були червоноармійцями та в період між 22 червня 1941 року та 08 березня 1945 року як військовополонені перебували під вартою.

Зазначене відшкодування є персональним і видаватиметься лише за заявами осіб згаданої категорії. Заяви необхідно подати до 30 вересня 2017 року до Федерального відомства централізованих служб і відкритих майнових питань.

 Спадкоємці колишніх військовополонених не мають права на отримання відшкодування. Лише у випадку, коли особа, яка має право отримати відшкодування, подала заяву і після того померла, кошти можуть отримати або його дружина, або діти.

Формуляр заяви німецькою, англійською та російською мовами, а також подальшу інформацію можна отримати на сайті Федерального відомства централізованих служб і відкритих майнових питань (BADV, http://www.badv.de.bund.de/DE/OffeneVermoegensfragen/AnerkennungsleistungSowjetischeKriegsgefangene/inhalt.html).

Просмотров: 830