На сьогодні в області вже скористалися субсидіями 164131 сім’я, що становить 40 % від загальної кількості домогосподарств. І вони на власному досвіді переконалися у вигідності цього кроку. Але залишаються побоювання, викликані численними чутками, а також новими правилами нарахування субсидій, які почали діяти з 1 травня цього року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій». Хочемо заспокоїти людей та спростувати їх побоювання.

Подробнее...

Станом на 01 квітня  2016 року до відділу державних соціальних допомог управління соціального захисту населення районної державної адміністрації звернулось 742 громадянина для призначення   всіх видів державної допомоги, в тому числі за призначенням житлової субсидії – 352 громадянина.

Станом на 01 квітня 2016 року допомогу сім’ям з дітьми, державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам та тимчасову державну допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, допомогу особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного захворювання  протягом січня – березня 2016 року  виплачено на суму  4039,7 тис. грн.,  в тому числі:

Подробнее...

ДОПОМОГА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ 29

Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди.

Подробнее...

Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги призначається  непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами. Компенсація призначається виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб у таких розмірах:

Подробнее...

Сейчас 50 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Joomla templates by Joomlashine