Проект

Про затвердження умов конкурсу з                          

визначення пасажирських                       

автоперевізників на приміських              

автобусних маршрутах загального

користування, що не виходять

за межі території Іванівського району

Херсонської області

 З метою державного регулювання пасажирських перевезень, обмеження монополізму при наданні транспортних послуг, вибору на конкурентних засадах юридичних або фізичних осіб, які забезпечуватимуть потрібні обсяги та якість перевезень у Іванівському районі Херсонської області, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» (із змінами і доповненнями), постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (із змінами і доповненнями), від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами і доповненнями), керуючись статтею 6, пунктом 2 статті 20, пунктом 1 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Затвердити умови конкурсу з визначення пасажирських автоперевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Іванівського району Херсонської області (додаються).                                                          

2. Конкурсному комітету з  визначення пасажирських автоперевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Іванівського району Херсонської області у своїй діяльності керуватися Законом України "Про автомобільний транспорт", постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" та Умовами конкурсу з визначення пасажирських автоперевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Іванівського району Херсонської області, затвердженими цим розпорядженням.

3. Відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області забезпечити в установленому законодавством порядку подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

4. Відділу організаційної роботи, з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області забезпечити офіційне оприлюднення цього розпорядження в засобах масової інформації після його реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області.

5. Це розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації, але не раніше дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою

Перший заступник голови

Іванівської районної державної

адміністрації Херсонської області                                                 С.Л.Довбня

Розробник регуляторного акту:

Начальник відділу економічного

розвитку, інфраструктури і торгівлі

Іванівської районної державної адміністрації                              Н.М.Романенко

Сейчас 24 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Joomla templates by Joomlashine