Проект розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації Херсонcької області “Про затвердження умов конкурсу з  визначення пасажирських автоперевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Іванівського району Херсонської області”.

 Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Поштова адреса: 75401, Херсонська область, смт Іванівка, вул. Миру 1

Електронна адреса: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області “Про затвердження умов конкурсу з визначення пасажирських автоперевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Іванівського району Херсонської області” на офіційному сайті районної державної адміністрації http://www//ivanrda.gov.ua та в районній газеті «Нове життя».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі

Поштою за адресою: 75401, Херсонська область, смт Іванівка, вул. Миру 1

На електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сейчас 27 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Joomla templates by Joomlashine