ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Проект розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації Херсонcької області “Про затвердження умов конкурсу з  визначення пасажирських автоперевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Іванівського району Херсонської області”.

Поштова та електронна адреса розробника проекту:

Поштова адреса: 75401, Херсонська область, смт Іванівка, вул. Миру 1

Електронна адреса: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області “Про затвердження умов конкурсу з визначення пасажирських автоперевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Іванівського району Херсонської області” на офіційному сайті районної державної адміністрації http://www//ivanrda.gov.ua.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі

Поштою за адресою: 75401, Херсонська область, смт Іванівка, вул. Миру 1

На електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 


«Про визначення на конкурсних засадах  підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу (організації)»

         1. Зміст проекту:

         Метою видання розпорядження голови районної державної адміністрації
 «Про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу (організації)» є приведення у відповідність з вимогами чинного законодавства процедури вибору на конкурсних засадах суб’єкта господарювання здатного забезпечувати належну якість підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення районного конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника – претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів матеріалів для подальшого встановлення відносин між Іванівською районною державною адміністрацією та автоперевізником – переможцем конкурсу.

           2. Поштова та електрона адреса розробника проекту.

   2.1. поштова адреса: 74100, Херсонська область, Іванівський район, 
смт Іванівка, вул. Крупської 1, Відділ економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі районної державної адміністрації.

 Тел.(факс) (05531) 3 10 06

          2.2. Електрона адреса: Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

         3. Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

         Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу будуть оприлюднені на офіційному сайті Іванівської районної державної адміністрації http:// Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">www.ivanrda.ks.ua у розділі „Регуляторна діяльність” та в районній газеті «Нове життя».

 Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються до 17.00 годин 28 травня 2015 року.

         4. Спосіб надання зауважень та пропозицій  - письмово за адресою:

 74100, Херсонська область, Іванівський район, смт Іванівка, вул. Крупської 1 відділ економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі районної державної адміністрації; тел.(факс) (05531) 31006.

Начальник відділу економічного

розвитку, інфраструктури і торгівлі

районної  державної адміністрації                                                                        Н.Романенко


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА - РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ІВАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

«Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області»

Іванівська районна державна адміністрація Херсонської області відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області».

Проект розпорядження разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-сайті Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області (ivanrda.ks.ua), розділ - “Регуляторна діяльність”.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта необхідно надсилати у письмовому вигляді на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна 9/11, електронна адресаЭтот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; та на адресу Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області: 75401, Херсонська область, смт Іванівка, вул. Крупської, 1, електронна адреса rda_ivan@ukr.net.

Термін, протягом якого розробник проекту регуляторного акта (Іванівська районна державна адміністрація Херсонської області) приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань складає один місяць починаючи з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА - РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ІВАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

«ПРО УТВОРЕННЯ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ІВАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

          Іванівська районна державна адміністрація Херсонської області відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області «Про утворення Центру надання адміністративних послуг Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області».

Проект розпорядження розроблено відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2013 року № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», з метою затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області.

Проект розпорядження разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-сайті Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області (ivanrda.ks.ua), розділ - “Регуляторна діяльність”.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта необхідно надсилати у письмовому вигляді на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва:01011, м. Київ, вул. Арсенальна 9/11, електронна адресаЭтот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; та на адресу Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області: 75401, Херсонська область, смт Іванівка, вул. Крупської, 1, електронна адреса Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Термін, протягом якого розробник проекту регуляторного акта (Іванівська районна державна адміністрація Херсонської області) приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань складає один місяць починаючи з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА - РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИІВАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

«ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ  РЕГЛАМЕНТУ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ІВАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

 

         Іванівська районна державна адміністрація Херсонської області відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області».

         Проект розпорядження розроблено відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», з метою затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області.

Проект розпорядження разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-сайті Іванівської районної державної адміністрації (ivanrda.ks.ua) розділ - “Регуляторна діяльність”.

         Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта необхідно надсилати у письмовому вигляді на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна 9/11, електронна адресаЭтот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.; та на адресу Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області: 75401, Херсонська область, Іванівський район, смт Іванівка, вул. Крупської, 1, електронна адресаЭтот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

         Термін, протягом якого розробник проекту регуляторного акта (Іванівська районна державна адміністрація Херсонської області) приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань складає один місяць починаючи з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.


Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про затвердження Умов конкурсу з

визначення підприємства (організації),

що здійснює функції робочого

органу для підготовки матеріалів

при проведенні засідань конкурсного

комітету з визначення автомобільних

перевізників на приміських автобусних

маршрутах загального користування,

що не виходять за межі Іванівського району»

         1. Зміст проекту:

         Метою видання розпорядження голови районної державної адміністрації
 «Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу» є приведення у відповідність з вимогами чинного законодавства процедури вибору на конкурсних засадах суб’єкта господарювання здатного забезпечувати належну якість підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника – претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів матеріалів для подальшого встановлення відносин між районною державною адміністрацією та автоперевізником – переможцем конкурсу.

           2. Поштова та електрона адреса розробника проекту.

   2.1. поштова адреса: 74100, Херсонська область, Іванівський район, 
смт Іванівка, вул. Крупської 1, відділ економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі районної державної адміністрації;

 Тел.(факс) (05531) 3 10 06

          2.2. Електрона адреса: Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

         3. Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

         Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу будуть оприлюднені на офіційному сайті Іванівської районної державної адміністрації http://Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">www.ivanrda.ks.ua у розділі „Регуляторна діяльність”.

 Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються до

17.00 годин 30 листопада 2013 року.

   4. Спосіб надання зауважень та пропозицій  - письмово за адресою:

 74100, Херсонська область, Іванівський район, смт Іванівка, вул. Крупської 1 відділ економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі районної державної адміністрації; тел.(факс) (05531) 31006


Повідомлення  про оприлюднення проекту регуляторного акта

„Про втрату чинності розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації від 11 червня 2013 року № 262 „Про організацію проведення  конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки

матеріалів для проведення засідань районного конкурсного комітету з

підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів

на приміських автобусних маршрутах загального користування”,

зареєстрованого в Іванівському районному управлінні юстиції

 21 червня 2013 року за № 8/316

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області  „Про втрату чинності розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації від 11 червня 2013 року № 262 „Про організацію проведення  конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань районного конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування”, зареєстрованого в Іванівському районному управлінні юстиції 21 червня 2013 року за № 8/316.

           З проектом регуляторного акта та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Іванівської районної державної адміністрації в розділі «Регуляторна діяльність», підрозділ «Проекти регуляторних актів з аналізами їх  регуляторного впливу» або  в районній державній адміністрації за адресою: смт Іванівка, вул. Крупської, 1.

          Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу до 17.00 год. 24 жовтня 2013 року. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу, просимо надавати у письмовій формі:

 • Поштою за адресою: 75401, Херсонська область, Іванівський район,

 смт Іванівка, вул. Крупської 1, Іванівська районна державна адміністрація

 • На електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра."> Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Проект розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області  «Про втрату чинності розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації від 11 лютого 2008 року  № 86 «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

 Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Іванівська районна державна адміністрація Херсонської області повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області  «Про втрату чинності розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації від 11 лютого 2008 року № 86 «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяцьз дня опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:

Поштою за адресою: 75401, смт Іванівка, вул Крупської,1.

На електронну адресу: rda_ivan@ukr.net

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Проект розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області  «Про втрату чинності розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 лютого 2006 року № 99 «Про порядок взаємодії представників місцевих дозвільних органів», зареєстрованого в районному управлінні юстиції 20 листопада 2006 року за № 5/185»

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області  «Про втрату чинності розпорядження голови районної державної адміністрації від 15 лютого 2006 року № 99 «Про порядок взаємодії представників місцевих дозвільних органів», зареєстрованого в районному управлінні юстиції 20 листопада      2006 року за № 5/185»

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяцьз дня опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:

Поштою за адресою: 75401, смт Іванівка, вул Крупської,1.

На електронну адресу: rda_ivan@ukr.net

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про організацію проведення  конкурсу з визначення робочого органу для

організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань

районного конкурсного комітету з підготовки та проведення районних

конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах

загального користування»

 1. Зміст проекту:

 Метою видання розпорядження голови районної державної адміністрації «Про організацію проведення  конкурсу з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань районного конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування» є приведення у відповідність з вимогами чинного законодавства процедури вибору на конкурсних засадах суб’єкта господарювання здатного забезпечувати належну якість підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника – претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів матеріалів для подальшого встановлення відносин між районною державною адміністрацією та автоперевізником – переможцем конкурсу.

   2. Поштова та електрона адреса розробника проекту.

   2.1. поштова адреса: 74100, Херсонська область, Іванівський район, 
смт Іванівка, вул. Крупської 1, відділ економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі районної державної адміністрації;

 Тел.(факс) (05531) 3 10 06

   2.2. Електрона адреса: Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

   3. Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

 Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу будуть оприлюднені на офіційному сайті Іванівської районної державної адміністрації http:// Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра."> Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються до 17.00 годин 30 травня 2013 року.

   4. Спосіб надання зауважень та пропозицій  - письмово за адресою:

 74100, Херсонська область, Іванівський район, смт Іванівка, вул. Крупської 1 відділ економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі районної державної адміністрації; тел.(факс) (05531) 31006

Сейчас 29 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Joomla templates by Joomlashine