Версія для користувачів з вадами зору

загружено

Станом на 01 липня 2016 року на податковому обліку в Іванівському районі перебуває 309 платників податків юридичних осіб та 345 платників  податків – фізичних осіб - підприємців. Протягом 2016 року взято на податковий облік 12 платників податків юридичних осіб та 29 платників податків – фізичних осіб. За цей же період подано 5 заяв про припинення державної реєстрації та зняття з обліку платників податків юридичних осіб та 11 заяв про припинення підприємницької діяльності фізичних осіб.

Детальніше...

Детальніше...

Станом на 01 квітня 2016 року на податковому обліку в Іванівському районі перебуває 309 платників податків юридичних осіб та 337 платників  податків – фізичних осіб підприємців. За І квартал 2016 року взято на податковий облік 11 платників податків юридичних осіб та
15 платників податків – фізичних осіб. За цей же період подано 3 заяви про припинення державної реєстрації та зняття з обліку платників податків юридичних осіб та 5 заяв про припинення підприємницької діяльності фізичних осіб.

Надходження до районного бюджету від суб’єктів малого підприємництва за 3 місяці 2016 року склали 419,6 тис.грн, що на 351,4 тис.грн більше проти минулого року.

Проводиться робота по залученню безробітних до зайняття підприємницькою діяльністю за рахунок отримання одноразової допомоги по безробіттю, з початку року започаткували власну справу 5 безробітних на загальну суму – 110 тис.грн, в минулорічному періоді лише 1 особа започаткувала власну справу і сума допомоги була 8,9 тис.грн.

Слід відмітити, що із загальної кількості близько 80 % підприємців займаються торгівельно-посередницькою діяльністю. Розвиток торгівельної мережі Іванівського району здійснюється через торгівельно-посередницьку діяльність, а також через такі види послуг: комп’ютерні ігри, ремонт взуття, транспортні та ритуальні послуги, виробництво столярних виробів, перукарські та послуги прокату, які надають фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності.

Сфера торгівлі та громадського харчування є сегментом підприємництва в районі, який найбільш динамічно розвивається. Існує розширена мережа магазинів, які в повному обсязі  задовольняють потреби населення в товарах народного споживання. За рахунок розвитку і розширення торговельної мережі та побутового обслуговування створюються нові робочі місця та збільшуються  надходження до місцевого бюджету. Населення району повністю охоплене торговельним обслуговуванням.

Торгова мережа району налічує 197 об’єктів торгівлі, 23 об’єкти громадського харчування та 19 підприємств побутового обслуговування населення.

Товарооборот підприємств усіх форм власності по Іванівському району за підсумками
9 місяців 2015 року склав 91,032 млн.грн, що на 20,0 % або на 15,1 млн.грн більше проти минулого року. Проте темп зростання товарообороту складає 80,9 %, що пов’язано із зменшенням кола звітуючи юридичних осіб, зменшенням купівельної спроможності населення та зростанням інфляції.

            За останніми даними кількість суб’єктів малого та середнього підприємництва в районі 117, із них малих підприємств на території району - 112, середніх – 5, кількість мікропідприємств 110. Частка малих підприємств у загальному обсязі виробленої продукції району складає 36,3 %, середня кількість працівників на малих підприємствах 562, це пов’язане із тим що в районі дуже велика кількість мікропідприємств.


На сайті 52 гостей та користувачі відсутні

Joomla templates by Joomlashine