Шаблоны Joomla здесь

Про фінансування пенсійних виплат за січень 2017 року у грудні 2016 року

Создано: 27.12.2016

Зазвичай пенсії в Україні виплачують щомісяця у період з 4 по 25 число. І кожен пенсіонер знає конкретну дату, коли може розраховувати на отримання пенсійної виплати.

Оскільки на січень припадає багато святкових вихідних днів (Новий рік, Різдво), коли банківські установи й поштові відділення не працюватимуть, уряд вирішив частину пенсій за січень виплатити у грудні.

Пенсіонерам, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 4 по 15 січня 2017 р. включно, пенсію на їхній банківський рахунок зарахують у період з 27 по 29 грудня.

Пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 4 по 10 січня 2017 р. включно, пенсію виплачуватимуть, починаючи з 27 грудня.

Пенсіонери, які з різних причин не зможуть отримати пенсію за січень 2017 року на поштових відділеннях в останні дні грудня, зможуть отримати її на початку січня, починаючи з 5 січня.

А ось пенсіонери, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 16 по 25 січня або через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 11 по 25 січня, мають ретельно розрахувати свої витрати до свят, бо їм пенсію за січень у грудні не виплачуватимуть. Її вони отримають у звичайному режимі в установлені дати виплати.

Просмотров: 1215