Шаблоны Joomla здесь

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Создано: 03.10.2018

im23age8932sУ жовтні почнуться масові перевірки щодо виплат зарплати в конвертах!

Кабінетом Міністрів України схвалено проект розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким визначено, що з 5 жовтня 2018 року будуть проводитися комплексні заходи, спрямовані на боротьбу з тіньовими доходами та неофіційним працевлаштуванням українців.

Тому попереджаємо всіх суб’єктів господарювання про недопустимість допуску до роботи найманих працівників без офіційного оформлення трудових відносин та пропонуємо офіційно задекларувати заробітну плату найманих працівників й укласти з ними трудові договори.

Першими під перевірки потраплять суб’єкти господарювання, співробітники яких отримують заробітну плату на рівні та менше мінімальної.

У разі виявлення неоформленого працівника, на роботодавця накладається штраф у розмірі в 30 мінімальних окладів (на сьогодні це 111 690 грн), а за не допуск інспектора праці до перевірки - 100 мінімальних заробітних плат (372 300 грн).

Пам’ятайте - належне оформлення трудових відносин з найманими працівниками забезпечить для них комфортні умови праці та соціальні гарантії при досягненні пенсійного віку!

Іванівський сектор обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління ПФУ в Херсонській області

Просмотров: 199