Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Зустріч з трудовим колективом Іванівського професійного аграрного ліцею

Создано: 15.05.2018

Іваніввський ПАЛОрганами Пенсійного фонду України постійно проводиться широка роз’яснювальна робота серед населення щодо змін в пенсійному законодавстві та інших питань, що стосуються діяльності Фонду.

14 травня 2018 року завідувачем Іванівського сектору обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління ПФУ в Херсонській області Людмилою Чмілевською було проведено зустріч з трудовим колективом Іванівського професійного аграрного ліцею. Основними питаннями, які обговорювались на зустрічі, були реформування пенсійної системи, сприяння легалізації трудових відносин та використання дистанційних форм надання послуг громадянам.

Людмила Володимирівна детально зупинилась на висвітленні питання залежності права на пенсію за віком від наявності необхідного страхового стажу та роз’яснила зміни в пенсійному законодавстві, які відбулися під час пенсійної реформи. Також було надано визначення таких понять, як «коефіцієнт страхового стажу», «коефіцієнт заробітної плати», «середній розмір заробітної плати для обчислення пенсії» тощо.

Працівники ліцею, присутні на зустрічі, активно приймали участь в обговоренні пенсійної реформи, дискутували з приводу використання послуг веб-порталу Пенсійного фонду, а також цікавились останніми змінами в пенсійному законодавстві. Найбільша кількість питань, які надходили, стосувалась права на призначення пенсії за вислугу років, отримання при виході на пенсію за віком працівниками освіти допомоги у розмірі десяти призначених пенсій, порядок обліку страхового стажу до і після 01 січня 2004 року.

Наприкінці заходу завідувач сектору Фонду подякували присутнім за запитання та запропонували за більш детальною інформацією звертатись до Іванівського сектору обслуговування громадян або за телефоном «гарячої» лінії.

Просмотров: 260