Интернет-магазин nachodki.ru

Зустріч з трудовим колективом Іванівської районної державної адміністрації

Создано: 20.03.2018

P 20180319 140020Органами Пенсійного фонду України постійно проводиться широка роз’яснювальна робота серед населення щодо змін в пенсійному законодавстві та інших питань, що стосуються діяльності Фонду.

Так, 19 березня 2018 року, завідувачем Іванівського сектору обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління ПФУ в Херсонській області Людмилою Чмілевською було проведено зустріч з трудовим колективом Іванівської районної державної адміністрації. Основними питаннями, які обговорювались на зустрічі, були реформування пенсійної системи, сприяння легалізації трудових відносин та використання дистанційних форм надання послуг громадянам.

Людмила Володимирівна детально зупинилась на висвітленні питання залежності права на пенсію за віком від наявності необхідного страхового стажу та роз’яснила зміни в пенсійному законодавстві, які відбулися під час пенсійної реформи.

Працівники райдержадміністрації активно приймали участь в обговоренні пенсійної реформи, дискутували з приводу використання послуг веб-порталу Пенсійного фонду, а також цікавились останніми змінами в пенсійному законодавстві.

Наприкінці заходу завідувач сектору Фонду подякували присутнім за запитання та запропонували за більш детальною інформацією звертатись до Іванівського сектору обслуговування громадян або за телефоном «гарячої» лінії.

Просмотров: 575