Бесплатные шаблоны Joomla

Зустріч з трудовим колективом Іванівського міжрайонного управління водного господарства

Создано: 21.02.2018

Іванівка водоводОрганами Пенсійного фонду України постійно проводиться широка роз’яснювальна робота серед населення щодо змін в пенсійному законодавстві та інших питань, що стосуються діяльності Фонду.

16 лютого 2018 року завідувачем Іванівського сектору обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління ПФУ в Херсонській області Людмилою Чмілевською було проведено зустріч з трудовим колективом Іванівського міжрайонного управління водного господарства. Основними питаннями, які обговорювались на зустрічі, були реформування пенсійної системи, сприяння легалізації трудових відносин та використання дистанційних форм надання послуг громадянам.

Людмила Володимирівна детально зупинилась на висвітленні питання залежності права на пенсію за віком від наявності необхідного страхового стажу та роз’яснила зміни в пенсійному законодавстві, які відбулися під час пенсійної реформи.

Працівники управління водгоспу, присутні на зустрічі, активно приймали участь в обговоренні пенсійної реформи, дискутували з приводу використання послуг веб-порталу Пенсійного фонду, а також цікавились останніми змінами в пенсійному законодавстві.

Наприкінці заходу завідувач сектору Фонду подякували присутнім за запитання та запропонували за більш детальною інформацією звертатись до Іванівського сектору обслуговування громадян або за телефоном «гарячої» лінії.

Просмотров: 401