Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України

Создано: 04.04.2017

IMG 20170404 102043Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

Сьогодні в Іванівському районному будинку культури відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2017 року на строкову службу до лав Збройних Сил України, під гаслом «Ти йдеш до війська, сину мій».

Дана подія  -  завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків -  викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі..

Цього теплого весняного дня щоб провести хлопців в залі зібралися батьки, родичі, друзі тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

Відкриваючи захід було оголошено Указ Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017, відповідно до якого 12 юнаків Іванівського району призвано на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

IMG 20170404 102032Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступили голова районної державної адміністрації Сергій Довбня та голова районної ради Людмила Павленко,  які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.

«Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Перед вами нелегке випробування, але саме армія допоможе вам зміцнити свій дух і тіло. Це перше найважче випробування в вашому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги. Впевнений, що перебування в армії надасть вам впевненості, мужності та підвищення фізичного стану. Нехай той час, який ви проведете на службі, не пройде для вас марно! Бажаю, щоб ви неодмінно збагатились новими знаннями і обов’язково новими друзями» - зазначив очильник району.IMG 20170404 104806

До молодого поповнення українського війська з побажаннями дружби і легкої служби звернувся учасник АТО Віктор Карнаух, який не на словах знає, що таке виконувати свій військовий обов’язок.

Із напутніми словами звернувся до призовників військовий комісар Нижньосірогозько-Іванівського об’єднаного військового комісаріату, підполковник Авраменко Олег Вікторович зазначивши, що сьогодні ми проводжаємо найкращих призовників нашого району, які будуть надійною заміною наших прославлених дідів і прадідів. Звертаючись до батьків майбутніх солдат Олег Вікторович рекомендував частіше писати своїм дітям, бо батьківське слово має велику силу та безумовно буде допомагати при проходженні військової служби.

У рамках заходу було вручено нагрудні знаки «Учасник АТО» військовослужбовцям району.

У своєму виступі Воскресенський сільський голова Володимир Нудьга побажав з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужніти, після повернення створити нові сім’ї та працювати на блого Іванівського району.

У ході церемонії новобранцям вручено подарунки від селищної, сільських рад.

До всіх побажань, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися працівники Іванівського районного будинку культури, які подарували присутнім чудові пісні.

На згадку про цю хвилюючу мить зроблені колективні фото.

Просмотров: 504