Шаблоны Joomla здесь

У загальноосвітніх навчальних закладах відбулися відкриті уроки «Мінна безпека»

Создано: 04.04.2017

DSCN7172У рамках Міжнародного дня просвіти  з питань мінної  небезпеки, з метою  інформування дітей та учнівської молоді  про ризики, пов'язані з мінами і боєприпасами, 04 квітня 2017 року в Іванівській гімназії (опорного закладу) освітнього закладу району за  участю  військовослужбовців  309 окремого інженерного батальйону  проведено заняття  «Мінна  безпека».

 

На заході були присутні голова Іванівської районної державної адміністрації  С.Довбня,  начальник відділу освіти районної державної адміністрації Л.Шикуленко, вчителі та учні 9-11 класів гімназії та Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

У вступному слові С.Довбня наголосив, що сьогодні, коли проводяться повномасштабні бойові дії на сході України, коли в обігу знаходиться велика кількість незареєстрованої зброї, бойових припасів, вибухових речовин,  знання з особистої безпеки дуже важливі та корисні, особливо, коли мова йде про дітей.

Учні  отримали  корисну  інформацію  від військовослужбовців про небезпеку мін та боєприпасів, які не вибухнули, та пройшли інструктаж, як необхідно діяти у різних небезпечних  обставинах. Офіцери  розповіли та показали на макетах, як виглядають вибухонебезпечні предмети та яку небезпеку вони становлять.         

трохимівка урок мінна безпекаУ Трохимівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» для учнів 7-11 класів  заступником директора з навчально-виховної роботи Л.Кучинською проведено урок «Мінна безпека. Як діти у надзвичайній ситуації».

Під час уроку учні переглянули навчальний відеоролик «Будь обачним: небезпечні речовини», опрацювали пам’ятки «Як поводитися з вибухонебезпечними речовинами», проаналізували небезпечні ситуації та виробили рекомендації для учнів початкової школи.

Благодатненська ЗОШ DSCN0173В ході уроку «Мінна безпека» учні 9-11 класів Благодатненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ознайомилися з видами протипіхотних мін, системами залпового вогню «Град», «Смерч», «Ураган». Було наголошено про порядок дій та заходи безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, схожих на міни.     

Такі заняття мають величезне значення, бо несуть в собі життєво важливі знання, які  збережуть  не одне людське життя.

Просмотров: 995