Здесь нашел интересный обзор

Сімейний затишок – дитині, позбавленій батьківського піклування

Создано: 03.04.2017

20170403 140045Вже не один рік в Україні проводиться цілеспрямована робота по створенню нової форми державної опіки – прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Головне для нас всіх повернути таким дітям відчуття безпеки та сімейного затишку, відновити довіру до суспільства, створивши всі необхідні умови для виховання та розвитку, оточивши їх атмосферою особливої уваги та турботи.

 

Відповідно до розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації   від 03 квітня 2017 року №  163 до діючого будинку сімейного типу на базі родини І.Гребельної довлаштовано дитину, позбавлену батьківського піклування.

Між головою Іванівської районної державної адміністрації С.Довбнею та матір’ю-вихователькою І.Гребельною підписано додаток до угоди про функціонування дитячого будинку сімейного типу, яким передбачено права та обов’язки обох сторін: адміністрації та матері-виховательки20170403 135925.

Очільник району зазначив, що політика держави спрямована на сімейне влаштування дітей, адже кожна дитина має право жити у родині. Сергій Леонідович подякував матері за те, що вона дбає про майбутнє дитини, яка набула статусу позбавлена батьківського піклування, та прагне надати їй материнське тепло у повній мірі.

Просмотров: 485