Статьи и обзоры nachodki.ru

Акція «Посади дерево миру» у Агайманській ЗОШ

Создано: 03.04.2017

 NEd cb6YD44Завтрашній день залежить від кожного з нас. Не треба розмовляти і уявляти, як міг би з роками змінитися наш край, наша Україна, наша планета, якби кожен посадив та виростив дерево, кущ.  Кожний з нас мріє, щоб наша планета була квітучою, зеленою, а  не здригалася від вибухів снарядів.

 

01 квітня 2017 року з метою озеленення території закладу колектив Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяв участь у Всеукраїнській екологічній акції «Посади дерево миру». На території школи висаджено вишні та калину.L f1ci9GS84

Перші саджанці біля школи  - це  кущі калини, щоб діти, які живуть в Україні, відчували свою причетність до великої справи єдності держави. Калина – символ України. Калина – це наша рідна Україна. Калину саджаємо як символ людської пам’яті і незнищенності народу. Саджали кущі з надією й вірою, що калина буде квітнути білим цвітом, квітом миру та втішати шкільну родину.

Червонії кисті калини

Горять вогнями усіма.

Без калини нема України,

Без народу Вкраїни нема.

А першими  висадили кущі родина Гончаренків. Тато, Юрій Сергійович, учасник АТО, зараз у відпустці. А тому разом з сином Андрієм, доньками Аліною та Аллочкою з радістю взяв участь у акції.

Просмотров: 534