Шаблоны Joomla здесь

Завдяки розбудові аеропорт «Херсон» збільшив кількість рейсів на Київ та Туреччину

Создано: 29.03.2017

herson1Сьогодні аеропорт «Херсон» за активної підтримки керівництва ОДА та обласної ради потужно розвивається.

Так, в кінці минулого року відбулося урочисте відкриття новозбудованої руліжної доріжки та частини реконструйованого перону. Злітно-посадкову смугу аеродрому «Херсон» обладнано сертифікованою світлосигнальною системою.

В результаті аеродром Херсон відповідає міжнародним нормам та стандартам ІСАО, ІАТА. А це дає змогу запровадити вечірні рейси, нічну стоянку літаків та їх прийом у кожний день тижня, що зробить графік польотів більш зручним для пасажирів.

Цими можливостями вже скористалися авіакомпанії «Turкish Airlines Inc.», ПАТ «Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) та авіакомпанія «БРАВО».

«Turкish Airlines Inc.» з 26 березня збільшила  кількість рейсів до 10 на тиждень, за маршрутом Стамбул-Херсон-Стамбул.

Так, денна пара рейсів Стамбул-Херсон-Стамбул здійснюються щоденно за розкладом: о 09.20 виліт з Херсона, а о 11.10 приліт в Стамбул та о 06.45 виліт зі Стамбула і о 08.15 приліт у Херсон.

А вечірня пара рейсів здійснюється у вівторок, середу, четвер та п’ятницю за розкладом: о 22.30 виліт з Херсона, а о 00.10 приліт в Стамбул та о 19.55 виліт зі Стамбула і о 21.25 приліт у Херсон.

ПАТ «Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) з 14 квітня відкриває щоденний регулярний рейс сполученням Київ-Херсон-Київ.

Він здійснюються за розкладом: о 06.30 виліт з Херсона, а о 07.45 приліт в Київ та о 19.55 виліт з Києва і о 21.10 приліт у Херсон.

У свою чергу Авіакомпанія «БРАВО» на літній період, з кінця травня планує запровадити до курортів Туреччини  рейс сполученням Київ-Анталія-Херсон- Анталія-Київ.

Просмотров: 453