nachodki.ru интернет-магазин

Чергові перевірки умов проживання сімей з дітьми

Создано: 24.03.2017

20170323 160052Вже не один рік в Україні проводиться цілеспрямована робота по створенню нової форми державної опіки – прийомної сім’ї та дитячих будинків сімейного типу. Це надає можливість дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, рости та виховуватися в повноцінній сім’ї. Родина дуже важлива у житті кожної людини.

 

Одним із пріоритетних завдань служби у справах дітей районної державної адміністрації  є забезпечення кожній дитині сімейного затишку. Звісно, що ніщо не може замінити материнське тепло та турботу, але наше завдання, щоб усі діти, які не мають сім’ї, виховувались у патронажних сім’ях, прийомних родинах, дитячих будинках сімейного типу.20170323 160339

Згідно плану роботи служби у справах дітей районної державної адміністрації її працівниками проінспектовано умови проживання 2 прийомних сімей та 2 будинків сімейного типу, в яких виховується 21 дитина, в смт Іванівка.

За результатами обстежень комісією  зроблено висновок, що умови проживання усіх дітей у сім’ях є задовільними, порушень прав дітей не виявлено.  При перевірках зверталась увага на створення належних умов для гармонійного життя, виховання та розвитку дітей. Прийомним батькам та батькам – вихователям рекомендовано надалі добросовісно виконувати свої обов’язки, дбати про дітей, їх здоров’я, фізичний, розумовий та духовний розвиток, наголошено на персональній відповідальності за неправові дії або бездіяльність під час виконання своїх обов’язків.

В переддень весняних канікул просимо батьків та всіх дорослих приділити увагу дітям, особливо контролювати проведення ними дозвілля у вечірній час, відвідування інтернет-сайтів та соціальних мереж.

Просмотров: 438