Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Щодо отримання щорічної адресної допомоги на тверде паливо та скраплений газ

Создано: 23.03.2017

emberВідповідно до листа Міністерства соціальної  політики України від 21 лютого 2017 року № 3492/02-17/20  індекс споживчих цін для надання у 2017 році пільг і субсидій населенню становить 108,1 відсотка.

При застосуванні індексу споживчих цін вартість твердого палива та скрапленого газу, у межах яких встановлюються натуральні норми, відповідно до яких населенню  надаються пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, для Херсонської області склала:

            - одна тонна твердого палива на домогосподарство на рік –  2162,00 грн.

            - один балон скрапленого газу на домогосподарство на рік – 216,20 грн.

Пільги на тверде паливо та скраплений балонний газ надаються готівкою. Для своєчасного включення до списку отримувачів щорічної адресної допомоги на тверде паливо та скраплений газ пільговій категорії населення необхідно звернутися із заявою до селищної ради або сільських рад за місцем проживання.

Одночасно повідомляємо, при визначенні права на призначення зазначених допомог враховуються вимоги Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністру України від 04 червня 2015 року № 389. Також нагадуємо, що вразі отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг відповідні пільги не нараховуються.

За довідками звертатись за телефоном 3-10-37.

 

Просмотров: 564