Шаблоны Joomla 3 тут

До уваги аграріїв!

Создано: 23.03.2017

315 березня 2017 року набув чинності Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року №130..

 

Відповідно до Порядку часткова компенсація надається на безповоротній основі у розмірі 20% вартості техніки та обладнання (без врахування ПДВ).

Для отримання часткової компенсації сільськогосподарські товаровиробники подають до державного банку заявки та підтверджені документи щодо придбання техніки та обладнання, а саме:

копію платіжного доручення;

акт приймання-передачі техніки та обладнання;

свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).

Часткова компенсація надається на техніку та обладнання, ступінь локалізації виробництва яких (за визначенням, наведеним у пункті 3 статті 1 Закону України “Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу”) перевищує 60 відсотків, для тракторів та спеціальних автомобілів сільськогосподарського призначення – від 20% до 35%.

Мінекономрозвитку розміщує сформований комісією перелік техніки та обладнання, вартість якого компенсується  на офіційному веб-сайті Міністерства та надсилає його до Мінагрополітики.

У переліку зазначається:

найменування завода-виробника та/або його дилера;

вид і марка техніки та обладнання;

довідкова вартість техніки та обладнання.

В разі виникнення запитань просимо звертатися за номером телефону 3 12 99 до спеціалістів  відділу агропромислового розвитку.

Просмотров: 549