Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Про особливості реалізації тваринницької продукції в умовах спалахів АЧС на Херсонщині

Создано: 22.03.2017

 IMG 716521 березня 2017 року, в обласній державній адміністрації відбулася зустріч керівників структурних підрозділів ОДА з підприємцями Херсонщини, які займаються вирощуванням свиней та їх реалізацією.

 

Головним питанням, яке цікавило реалізаторів м’ясної продукції це процедура збуту в умовах спалахів африканської чуми свиней, яка нещодавно спостерігалася в окремих районах Херсонської області.
Поспілкуватися з господарниками й допомогти їм у роз’ясненні всіх нагальних питань вирішили директор Департаменту агропромислового комплексу обласної державної адміністрації Олександр Паливода, в. о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Н.Асатурова та в.о начальників управлінь Держпродспоживслужби в районах та містах Херсонської області.
Так, директор Департаменту агропромислового комплексу обласної державної адміністрації О.Паливода поінформував, що режим карантину продовжується на території чотирьох районів, серед яких Білозерський, Голопристанський, Високопільський і Нововоронцовський. А ті місцевості, де карантин вже скасовано, впродовж наступних 6 місяців вважатимуться зонами зі спеціальними обмеженнями.

«Відповідно до Інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої Мінагрополітики України  від 5 березня

 2014 року №81, на території зон з обмеженнями у період дії режиму забороняється вирощування поголів’я свиней, а вивіз тваринної продукції здійснюється з урахуванням дозволів Держпродспоживслужби», - пояснив О.Паливода.
Також Наталя Асатурова наголосила на тому, що всі фермери, відповідно до чинного законодавства, повинні в обов’язковому порядку здійснювати процедури ідентифікації, реєстрації, вакцинації тварин та їх транспортування. Окрім того, велику увагу приділятимуть санітарним умовам у самих забійниках.
«Потрібно розуміти, що задля здійснення реалізації продукції тваринного походження власники ФОПів, так само як і домогосподарства, які вирощують свиней, зобов'язані діяти в межах законодавства та реєструвати поголів'я у відповідності з усіма вимогами ведення господарства в цілях контролю протиепізоотичної ситуації АЧС», - зазначив очільник Департаменту АПК облдержадміністрації О.Паливода.

Просмотров: 380