Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Відбулося засідання колегії відділу освіти районної державної адміністрації

Создано: 21.03.2017

PICT0091

21 березня 2017 року за участю керівника апарату районної державної адміністрації Ю.Кривчик, начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Н. Максак на базі Нововасилівського навчально-виховного  комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» відбулося засідання колегії відділу освіти районної державної адміністрації.

На засіданні проаналізовано: підсумки роботи відділу освіти районної державної адміністрації та закладів освіти за 2016 рік і визначено пріоритетні завдання на 2017 рік; стан виконавської дисципліни працівників відділу освіти районної державної адміністрації та керівників закладів освіти щодо виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій; стан роботи зі зверненнями громадян; стан виконання районних програм; роль компетентнісного підходу у забезпеченні виконання вимог.

Державного стандарту загальної середньої освіти з української мови і математики у загальноосвітніх навчальних закладах району, організацію виховного процесу та соціального захисту учнів у Нововасилівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» та Іванівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2; стан проведення ремонтних робіт каналізаційної та водо-мереж Агайманського дошкільного закладу; затверджено кандидатури педагогічних працівників для відзначення нагородами та план роботи відділу освіти районної державної адміністрації на 2017 рік.PICT0089

Начальник відділу освіти Л.Шикуленко детально проаналізувала досягнення освітян у 2016 році, наголосила на пріоритетних напрямках роботи, зазначила, що починається реформа, яка на десятиріччя визначить освітній ландшафт України, перетворить освіту на чинник економічного зростання, джерело національної єдності, засіб соціального просування кожного громадянина. Маємо запустити багато процесів одночасно: зупинити падіння якості та доступності освіти, орієнтувати її зміст на компетентності, «перенавчити» вчителів, змінити структуру школи, забезпечити ці перетворення ресурсами. При цьому – зберегти все найкраще, що є в українській школі. Подякувала за співпрацю місцевим органам самоврядування, сільським громадам, позаяк, за рахунок інших субвенцій здійснено придбання обладнання, предметів довгострокового користування, поточне утримання загальноосвітніх навчальних закладів, забезпечення виплати заробітної плати з нарахуваннями педагогічним працівникам та технічному персоналу, проведення ремонтів закладів освіти.

Члени колегії та керівники закладів освіти ознайомилися з організацією навчально-виховного процесу у Нововасилівському навчально-виховному комплексі  «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», з метою обміну досвідом щодо впровадження педагогічних інновацій  відвідали  заняття у дошкільному підрозділі, уроки з української мови та математики, виховний захід.

Перспективним досвідом роботи поділилися керівники загальноосвітніх навчальних закладів В.Малашок, В.Могила, Л.Кучинська.

В урочистій обстановці заходу грамотами за перемогу в обласних етапах всеукраїнських акцій, операцій, експедицій були нагороджені учні та педагоги Агайманської, Іванівської № 2, Новосеменівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Іванівської гімназії (опорного закладу) освітнього округу району, Нововасилівського навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».   

За результатами роботи колегії були прийняті конструктивні рішення, спрямовані на удосконалення функціонування і діяльності закладів освіти району.

Просмотров: 510