Бесплатные шаблоны Joomla

В Іванівському районі призначено голову районної державної адміністрації

Создано: 08.02.2017

IMG 20170208 154112

08 лютого 2017 року з робочим візитом в Іванівському районі перебуває голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Наразі голова обласної державної адміністрації провів зустріч з активом Іванівського району. Представив голову Іванівської районної державної адміністрації – Сергія Леонідовича Довбню, який призначений на посаду Розпорядженням Президента України від 06 лютого 2017 року № 29/2017-рп.

А.Гордєєв виступив з промовою, в якій привітав С.Довбню з призначенням на посаду: «Під час конкурсу Сергій Леонідович проявив себе позитивно. Сьогодні я маю честь виконати приємну місію передати офіційному голові районної державної адміністрації його посвідчення та розпорядження про його призначення. Тож бажаю впевненості, покладатися на людей і щоб люди покладалися на нього».

С.Довбня має великий досвід роботи в районній державній адміністрації. З березня 2005 року по червень 2010 року працює першим заступником голови Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області. У 2014 році знову призначений на посаду першого заступника голови Іванівської районної державної адміністрації Херсонської області.

В свою чергу С.Довбня подякував за підтримку. Наголосив на тому, що будемо працювати однією командою, як на благо нашого району так і на благо Херсонщини і в цілому нашої держави.

Окрім цього, голова облдержадміністрації А.Гордєєв зауважив, що разом районна й обласна державні адміністрації спільно вирішуватимуть актуальні для Іванівського району питання.

Під час зустрічі А.Гордєєва з активом району було обговорено ряд питань, зокрема: ремонт доріг, добровільне об’єднання територіальних громад.

Після урочистого заходу голова обласної державної адміністрації планує відвідати Іванівську гімназію, де огляне комп’ютерний клас, обладнаний відповідно до Угоди між Урядами  та Китайської Народної Республіки «Про співробітництво в галузі освіти, ознайомиться з станом патріотичного виховання учнів у гімназії та реалізацією проекту «Капітальний ремонт. Заміна віконних блоків», який здійснювався за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Потім очільник області відвідає експлуатаційну дільницю Іванівського групового водопроводу (ІІ черга).

Просмотров: 734