Шаблоны для Joomla 3 здесь

Іванівський район збирає гуманітарну допомогу мешканцям м. Авдіївка

Создано: 03.02.2017

Фото0948Перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації В.Січова у студії телеканалу «Скіфія» звернулась до мешканців Херсонщини з проханням допомогти населенню Авдіївки Донецької області, яке постраждало від артилерійських та мінометних ударів російської агресії.

До цієї акції приєдналися установи, підприємства, організації та небайдужі громадяни Іванівського району.

Упродовж 2 та 3 лютого поточного року до Іванівського територіального центру соціального обслуговування, який координує збір гуманітарної допомоги, люди зносили теплі речі, ковдри, продукти харчування, медикаменти, гроші.

За станом на 12.00 годину 03 лютого 2017 року, за інформацією директора Іванівського територіального центру соціального обслуговування О.Гончарової, зібрано: теплі речі, одіяла, медикаменти, продукти харчування, гігієнічні засоби.Фото0943

Лише за два дні жителі району зібрали гуманітарної допомоги на суму 51948 грн.

Посильну допомогу надали: Іванівський територіальний центр соціального обслуговування, загальноосвітні заклади району, комунальний заклад «Іванівська районна центральна лікарня», Воскресенська сільська рада.

В акції прийняли участь і працівники районної державної адміністрації та її 

Фото0951

апарату. Державні службовці закупили медичні препарати для надання першої невідкладної допомоги, теплі речі та продукти харчування на загальну суму 5595 грн.

Всі зібрані речі будуть доставлені до м. Авдіївка вже сьогодні.

Просмотров: 444