Шаблоны Joomla здесь

Відбулось чергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації

Создано: 31.01.2017

Фото091731 січня 2017 року, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації С.Довбні, відбулось чергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. На комісію були запрошені В.Дебелий селищний голова та О.Бабенко Шотівський сільський голова.

 

На початку засідання С.Довбня повідомив членам комісії, що 30 січня 2017 року відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при ОДА під головуванням в.о. заступника голови облдержадміністрації Є.Рищука, за участю заступника голови ОДА В.Чабана та начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Н.Асатурової. У ході засідання було обговорено питання посилення заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання «Африканської чуми» свиней (далі - АЧС) на території Херсонської області. Також було розглянуто питання визначення заходів щодо випадку захворювання свиней на  АЧС в особистому селянському господарстві в Олешківському районі.

Підсумовуючи засідання комісії С.Довбня доручив:

- начальнику відділу агропромислового розвиту районної державної адміністрації М.Рибці, визначити підприємство, яке готове приймати свинопоголів’я від Іванівського району і по якій ціні;

- Іванівському селищному голові В.Дебелому та Шотівському сільському голові О.Бабенко, провести роботу на підвідомчих територіях щодо визначення кількості свинопоголів’я, яке населення готове здати на переробку.

Просмотров: 538