Заходи до Дня Святого Миколая

Создано: 18.12.2020

NicolasSV

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей та бідних, тих, хто найбільше потребує любові та турботи.
Це світле і радісне свято першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового Року. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших.
У День Святого Миколая бажаємо кожній родині добра і щастя. Нехай тепло і ласка не покидає ваші оселі, а Святий Миколай приносить тільки радість.
Нехай цьогорічне свято запам'ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.

NicolasSV photo

З нагоди цього чудового свята голова Іванівської районної державної адміністрації Юрій Іваниця та начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Вікторія Романенко, за підтримки служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації та Іванівської селищної ради, відвідали родини, в яких виховуються 54 дитини це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які проживають на території Іванівського району та вручили їм подарунки. Побажали їм здоров’я, веселих канікул і пообіцяли створити для них гідні умови для повноцінного розвитку та відпочинку.
Напередодні свята учасники освітнього процесу закладів освіти району вирішили подарувати людям частину свого душевного тепла. Колективом Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зібрані кошти на лікування Ковтуна Влада і передані його батькам, а з метою придбання солодощів для вихованців дитячих будинків адміністрацією школи було ініційовано акцію «Радість для всіх». Ці подарунки доводять, що чудеса існують і їх робити неважко.

Просмотров: 666