Здесь нашел интересный обзор

Новотроїцьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області інформує

Создано: 17.12.2020

За підсумками 11 місяців до Новотроїцького відділенням управління виконавчої дирекції ФССУ в Херсонській області звернулися страхувальники для надання матеріального забезпечення 1450 застрахованим особам, з яких:
- допомога по тимчасовій непрацездатності заявлена для 1297 застрахованих осіб:
- з них за допомогою у разі ізоляції від COVID-19 звернулися 86 осіб (із них 25 медичні працівники);
- допомога у зв’язку з вагітністю та пологами заявлена для 124 особи;
- за допомогою на поховання звернулися по 25 страхових випадках;
- допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок нещасного випадку для 4 осіб.

Загальна сума нарахованого матеріального забезпечення склала 8,2 млн. грн.
Нагадуємо, що для отримання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду застрахованій особі необхідно передати листок непрацездатності роботодавцю не пізніше 12 календарних місяців з дня відновлення працездатності або з дня закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.
У разі роботи за сумісництвом надається копія листка непрацездатності, засвідчена підписом керівника і печаткою за основним місцем роботи.
На підставі отриманого від працівника листка непрацездатності страхувальник надає до Фонду заяву-розрахунок для подальшого фінансування матеріального забезпечення.
На сьогоднішній день Фонд проводить виплати матеріального забезпечення в повному обсязі та у строки, визначені законодавством.

Звертаємо увагу, що з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції на території України страхувальники мають можливість подавати заяви-розрахунки до Фонду в електронному вигляді. Що є особливо актуальним у період карантину.

Просмотров: 688