З Днем Гідності та Свободи!

Создано: 20.11.2020

211120Gidnist svoboda

Народе мій, пишаюся тобою:
Моя душа - частинка твого «Я».
Красою правди у святім двобої
Понад Майданом сонця лик сія...

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття.
В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.
Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низко вклоняємося героям Небесної Сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.
Широко відзначається День Гідності та Свободи в закладах освіти та культури району, де з метою виховання патріотизму, гордості за свій народ проведено ряд заходів: уроки-спомини «Вас забути, себе не поважати», уроки мужності «Я маленький громадянин», години спілкування «Ми – гідні сини й доньки своєї неньки України», виховні години «Україна – країна нескорених», інтелектуальні ігри «Гідні бути українцями», квести, вікторини, свята, віртуальні презентації «Україна - територія гідності та свободи», перегляд документальних фільмів «Зима у вогні: боротьба України за свободу», «Жіночі обличчя революції», оформлено тематичні інформаційні книжково-ілюстративні виставки-хроніки та викладки «Сила нескорених», фото-колажі-історії «Наша Гідність і Свобода».
Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України. Шануйте себе і свою гідність. Українці, пишайтеся тим, що ми – українці!

Просмотров: 121