Про організацію допомоги родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах

Создано: 02.11.2020

З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною - організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»:
Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Річна,10;
Контакти: 0 800 503 231 безкоштовний з усіх номерів по Україні;
+38 (099) 2000 103 офіс БФ «Я майбутнє України»;
050 243 69 71 керівник Марта Левченко;
Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ;
Офіційний сайт https://misto-dobra.com.ua .
Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто Добра» - це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей. Умови перебування адаптовані для осіб з інвалідністю.
Мешканцями Кризового центру «Місто Добра» можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України.
Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту, працевлаштуватись.
Протягом реабілітації родини, працівники Кризового центру тримають зворотній зв’язок із установою, яка скерувала родину та інформують про проведену роботу з родиною, надання відповідних послуг.
Для зарахування до Кризового центру необхідні:
- попереднє узгодження із центром по телефону чи електронній пошті;
- флюорографія;
- аналіз на Torch-інфекції.

Просмотров: 504