Здесь нашел интересный обзор

ОГОЛОШЕННЯ!

Создано: 15.10.2020

УВАГА Іванівська районна державна адміністрація оголошує конкурс на визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування

Іванівською районною державною адміністрацією з 15 жовтня 2020 року оголошується конкурс із визначення підприємства (організації) -робочого органу, яке буде залучено організатором на договірних умовах для здійснення функції робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Іванівського району.
Умови конкурсу.
До участі в конкурсі допускається підприємство (організація), що має фахівців в галузі автомобільного транспорту, матеріальні ресурси та технології, а також досвід роботи не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень та відповідає вимогам статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт».

На робочий орган покладаються функції з належної підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Іванівського району, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносив між організатором та автомобільним перевізником — переможцем конкурсу.
Перелік документів, що надаються для участі у конкурсі:
- заява на участь у конкурсі (встановленої форми);
- копії документів, що підтверджують досвід роботи підприємства (організації) не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень;
- копії документів, що підтверджують наявність у підприємства (організації) фахівців у галузі автомобільного транспорту, їх кваліфікацію та досвід роботи;
- копії документів, що підтверджують наявність у підприємства матеріально-технічного забезпечення;
- інші матеріали.
Копії документів, повинні бути завірені підприємством (організацією) в установленому законодавством порядку.
Пропозиції на участь у конкурсі подаються претендентами у запечатаному конверті. Подання пропозицій не в повному обсязі, подання в пропозиціях недостовірної інформації, а також несвоєчасне надання пропозицій є підставами для недопущення претендента до участі у конкурсі.
Не допускаються для участі а конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов’язану з наданням послуг з перевезень, представляють окремих автомобільних перевізників.
Конкурс відбудеться 16 листопада 2020 року о 14:00 год. за адресою: смт Іванівка, вул Миру, 1, Іванівська районна державна адміністрація.
Для отримання детальної інформації про порядок проведення конкурсу, іншої інформації з питань конкурсу можна звернутися за контактним телефонами: 3-12-46 та 3-10-06, крім суботи, неділі та святкових днів з 08:00 до 17:00 години або на е-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..
Зразок заяви на участь у конкурсі та додаткову інформацію можна отримати у організатора за вказаною вище адресою з 15 жовтня 2020 року.
Строк прийняття документів на конкурс: з 15 жовтня 2020 року по 13 листопада 2020 року.
Адреса, за якою подаються документи: смт Іванівка, вул Миру, 1, Іванівська районна державна адміністрація.
Режим роботи: з 08.00 до 17.00 години, перерва на обід: з 12.00 до 13.00 години.

Просмотров: 15