Бесплатные шаблоны Joomla

Привітання з Днем селища!

Создано: 09.10.2020

DenIvanivki091022

Шановні іванівці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування 200-річчя дня народження селища, храмового свята, свята Апостола Євангеліста Іоана Богослова!
Це свято об’єднує усіх, кому дорога Іванівка - її вулиці, будівлі, парки і храм, її минуле і сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив її славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога.
Це особливий день, бо іменини рідного селища - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.
Усі досягнення, якими багата Іванівка, складаються з щоденної праці, знань і талантів її мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.
Дякую кожному за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій селища, покращення добробуту жителів.
Від щирого серця вітаю всіх з Днем народження Іванівки! Від усієї душі зичу селищу розвитку і процвітання. Усім мешканцям славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!
Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання.


Голова районної державної адміністрації    Юрій ІВАНИЦЯ

Просмотров: 294