Шаблоны Joomla 3 тут

Засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

Создано: 10.09.2020

Komisiya ditu 09092020

09 вересня 2020 року голова районної державної адміністрації Юрій Іваниця провів засідання районної комісії з питань захисту прав дитини за участі членів комісії та запрошених.
На порядок денний виносилося 4 питання:
- про розгляд клопотання Іванівського професійного аграрного ліцею щодо погодження відрахування студентки ІІІ курсу, у зв’язку з хворобою;
- про розгляд заяви громадянки стосовно видачі рішення комісії для зарахування на цілодобове влаштування до Генічеської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради її двох малолітніх доньок;
- про виконання батьківських обов’язків громадянкою, відносно малолітнього сина;
- про розгляд заяви громадянки стосовно видачі рішення комісії для зарахування на цілодобове влаштування до Генічеської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради її неповнолітнього сина та доньку.
По першому питанню запропоновано перенести розгляд клопотання Іванівського професійного аграрного ліцею на жовтень 2020 року, у зв’язку з отриманням оновленого медичного висновку, стосовно стану здоров’я неповнолітньої та запросити на засідання комісії матір дитини.
По другому та четвертому питанню за прийнятими рішеннями службою у справах дітей підготовлено проекти розпоряджень голови Іванівської районної державної адміністрації про зарахування на цілодобове влаштування чотирьох дітей до Генічеської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради.
По третьому питанню громадянці винесено офіційне попередження про її відповідальність за утримання, виховання малолітньої дитини. Надано виправний термін для усунення недоліків в родині. Направлено клопотання до Іванівського відділення Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області про притягнення до відповідальності матері малолітнього.
Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо детально вивчені працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації, підготовлені до розгляду на підставі підтверджуючих документів, що дало змогу комісії прийняти компетентні та виважені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Просмотров: 570