Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

У закладах загальної середньої освіти району відбулися заходи, присвячені 75-й річниці закінчення Другої світової війни

Создано: 02.09.2020

VVV 39 45

Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт в історії Землі та причина найбільших трагедій ХХ століття. У війні взяли участь 80 % людства, бойові дії велися на 2/3 існуючих на той момент держав. Війна розпочалася 1 вересня 1939 року, а завершилася 2 вересня 1945 року. Під час війни були здійснені найбільші в історії злочини проти людства, а також вперше і востаннє використана в бою атомна зброя. До армій ворогуючих сторін було залучено понад 110 млн. солдат, загальні втрати військових та цивільного населення складають від 50 до 85 млн. осіб. За результатами війни було сформовано сучасну систему міжнародних відносин.
До цієї історичної події в Агайманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів провели онлайн-лекцію «Миті війни: історія Другої світової через фотосвідчення», екскурсію до сільської бібліотеки, де учнів ознайомили з літературою про події тих років.
У Дружбівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» було проведено тематичні бесіди «Друга світова війна – основні події та їх наслідки» та уроки пам’яті «Жертви Другої світової війни», присвячені трагічним сторінкам історії не лише нашої країни, а й усього світу, адже потрібно докласти усіх зусиль задля запобігання повторенню помилок минулого. Також хвилиною мовчання було вшановано воїнів-односельчан, які загинули на фронтах Другої світової війни.
Учні Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяли участь в онлайн-спілкуванні з учасниками АТО/ООС, відвідали шкільний музей Бойової і трудової слави, де ознайомилися із подвигами героїв-земляків у роки Другої світової війни.
В Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено урок пам’яті «Друга світова війна 1939-1945 – ніколи знову», на якому учнів ознайомили з матеріалами перебігу та закінчення Другої світової війни.
З Днем закінчення Другої світової війни! Будемо сподіватися, що подібного більше не повториться! Зі святом!

Просмотров: 740