Интернет-магазин nachodki.ru

Голова обласної державної адміністрації знову відвідав Іванівський район

Создано: 10.08.2020

IMG 9042

07 серпня 2020 року відбулася чергова зустріч голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва з мешканцями Іванівського району.
Спочатку очільник області поінформував присутніх про результати розгляду порушених громадянами питань на попередній зустрічі 10 липня 2020 року.
Також наголосив, що проведення таких зустрічей дає можливість громадянам, вирішувати свої проблемні питання та питання розвитку громади за участю обласної державної адміністрації, обласних служб, втручання правоохоронних органів та прокуратури.

Під час спілкування також було порушено питання децентралізації. Ю.Гусєв наголосив, що завдяки децентралізації, громади отримають більше фінансових ресурсів, повноважень та перспектив для розвитку. В області створено 49 громад. Вже 25 жовтня відбудуться місцеві вибори.

IMG 9062Голова обласної державної області поінформував про утворення 5 нових районів у Херсонській області, а саме: Бериславського, Каховського, Генічеського, Скадовського та Херсонського. Іванівський район увійшов до Генічеського району. Це найоптимальніший територіальний розподіл для Херсонщини, який дозволяє зберегти певну доступність до адміністративних та соціальних послуг на місцях, - зауважив Ю.Гусєв.
Також, очільник області поінформував про санітарно – епідемічну ситуацію в області щодо короновірусної інфекції та закликав присутніх дотримуватися вимог карантинного режиму.
Ю.Гусєв за участю голови районної державної адміністрації Ю.Іваниці, голови районної ради Л.Павленко, Іванівським селищним головою В.Дебелим перевірив рівень підготовки до навчального року двох закладів освіти : Іванівського ліцею № 1 та № 2. Навчальні заклади приймуть цьогоріч 560 та 190 учнів відповідно.
Також, голова обласної державної адміністрації проінспектував стан реконструкції ясла-садка «Лелеченя» в смт Іванівка. Нагадаємо, що цей заклад є об’єктом національної програми «Велике будівництво».
Ю.Гусєв завершив зустріч в Іванівському районі зі словами: «Завжди хочеться допомагати активним громадам, які рухаються вперед».

Просмотров: 719