Интернет-магазин nachodki.ru

Протидія торгівлі людьми

Создано: 30.07.2020

protydiy

Сьогодні проблема торгівлі людьми стала надзвичайно актуальною для нашої держави. Складна економічна ситуація, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати роботу, і через свою довірливість часто стають жертвами різноманітних методів та форм експлуатації.

Поради, які допоможуть уникнути трудового рабства.

Якщо ви їдете працювати за кордон

- Переконайтеся, що агенція (фірма), що пропонує вам роботу, має ліцензію на працевлаштування українських громадян за кордоном, отриману в Міністерстві праці та соціальної політики України.
- Поцікавтеся в місцевому Центрі зайнятості, чи є у фірми позитивний досвід працевлаштування українських громадян за кордоном.
- Право на працевлаштування за кордоном дає лише робоча віза.
- Підписання контракту є обов’язковою умовою працевлаштування.

Вимоги до контракту:

- підписується у 2-х примірниках (для кожної зі сторін);
- має бути укладений зрозумілою для Вас мовою; повинен містити повну інформацію про умови роботи: термін дії контракту, тривалість робочого дня, вихідні дні, оплата праці, умови проживання, медичне страхування, повне ім’я та адреса роботодавця, умови розірвання контракту;
- уникайте в контракті фраз на кшталт «та інші види роботи», «всі роботи на вимогу роботодавця».

При приїзді в країну, де ви будете працювати, зареєструйтеся в посольстві України – інформація про ваше перебування допоможе дипломатичним представникам України захистити ваші інтереси.
Залиште копії всіх документів, контракту, повну інформацію про місце вашого працевлаштування своїм рідним.
Обов’язково телефонуйте додому.

Просмотров: 379