Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Робочий візит голови обласної державної адміністрації до Іванівського району

Создано: 10.07.2020

GolovaODA100720202

10 липня 2020 року голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв перебував з робочим візитом в Іванівському районі.
Разом з головою районної державної адміністрації Ю.Іваницею, головою районної ради Л.Павленко, Іванівським селищним головою В.Дебелим оглянув стан будівництва Іванівської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Потім з мешканцями району на центральній площі селища Іванівка провів зустріч.
У зустрічі прийняли участь начальник Іванівського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП у Херсонській області І.Кузьменко та заступник керівника Каховської місцевої прокуратури С.Сумбатян, які прозвітували про проведення правоохоронної роботи в районі та стан боротьби зі злочинністю.

GolovaODA100720201
Голова обласної державної адміністрації Ю.Гусєв ознайомив присутніх з реалізацією проєкту «Велике будівництво» та запевнив про вжиття заходів щодо прискорення будівництва Іванівського ясла-садка «Лелеченя».
Також очільник області поінформував про санітарно – епідемічну ситуацію в області, про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та закликав присутніх дотримуватися вимог карантинного режиму.
Під час зустрічі громадяни порушили питання щодо автобусного сполучення, недопущення перевантаження автомобільних доріг великогабаритною технікою, закріплення за кожною сільською радою дільничного інспектора поліції та відновлення добровільних народних дружин.
Ю.Гусєв подякував за теплий прийом та висловив сподівання щодо подальшої тісної співпраці з керівництвом району та спільне вирішення проблемних питань.
Голова районної державної адміністрації Ю.Іваниця запевнив присутніх про готовність до діалогу з кожним та спільного вирішення всіх проблемних та нагальних питань.

Просмотров: 917