Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Допомога благодійного фонду «Мій дім»

Создано: 06.07.2020

televisor11 03072020

03 липня 2020 року до Іванівської районної державної адміністрації завітали заступник начальника служби у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації Ольга Баришнікова та виконавчий директор громадської організації ЦРСБ «Мій дім» Павло Смоляков, щоб зустрітися з прийомними батьками та батьками-вихователями та вручити їм телевізори, з метою покращення, освоєння знань їх підопічних під час карантину.
Зі словами подяки до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Юрій Іваниця, який висловив велику вдячність кожній родині, яка дала щастя мати сім’ю дитині, обділеній батьківською ласкою, вселила в них надію на щасливе дитинство і повноцінне життя. Тим, хто не злякався труднощів і виховує сьогодні кількох усиновлених дітей.
Окрему подяку висловив благодійним організаціям за небайдужість до дитячої долі, за допомогу і підтримку.
До батьків звернулася пані Ольга, яка зауважила, що в області з кожним роком без батьківського піклування залишається все більше дітей. Завдячуючи таким прийомним батькам, батькам-вихователям, опікунам, піклувальникам, усиновлювачам, діти потрапляють до сімей, де отримують сімейний затишок.
У своєму виступі Павло Смоляков зазначив, що основною місією їх громадської організації є альтернативне рішення проблеми сирітства в Херсонській області. Благодійний фонд «Мій дім» - це велика команда волонтерів і меценатів, які прагнуть знайти люблячу родину для дітей, які залишилися без батьків. Надають правову та фінансову допомогу сім’ям, які взяли на виховання дітей, а також родинам, які потрапили у складні життєві обставини.

Служба у справах дітей районної державної адміністрації

Просмотров: 591