Интернет-магазин nachodki.ru

Брифінг з питань призову громадян на військову службу

Создано: 11.06.2020

brifing voenkomat 11062020Сьогодні, 11 червня 2020 року, в районній державній адміністрації відбувся брифінг за участю керівництва районної державної адміністрації, представників Нижньосірогозько-Іванівського об’єднаного районного військового комісаріату та членів районної призовної комісії.
Було розглянуто проблемні питання проходження весняного призову в районі, а саме: проходження медогляду призовниками в КНП «Іванівська центральна районна лікарня», доставка призовників на дообстеження в місто Херсон та доставка призовників до місць проходження служби.
Головним проблемним на сьогодні так і залишається обмежений фінансовий ресурс місцевих бюджетів. Також представники Нижньосірогозько-Іванівського об’єднаного районного військового комісаріату знову порушили питання, щодо оповіщення призовників та проходження медоглядів особами що ідуть служити на контрактну службу.
За підсумками брифінгу, членам призовної комісії та Нижньосірогозько-Іванівському об’єднаному районному військовому комісаріату надано ряд завдань та доручень, що підлягають невідкладному виконанню.

Просмотров: 494