Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Виїзне привітання та вручення солодких подарункових наборів

Создано: 03.06.2020

priv podar DITU

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.
Немає кращої пори у житті людини, як дитинство. Цей прекрасний, безтурботний період залишає у душі кожного відголосок теплих спогадів, які протягом усього життя допомагають долати перешкоди та негаразди.
Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.
Адже саме в дітях дорослі бачать здійснення своїх мрій і сподівань, прагнуть того, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

priv podar DITU1
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, навчально-виховних закладів, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей підростаючого покоління, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитини.

З нагоди цього чудового свята голова Іванівської районної державної адміністрації Юрій Іваниця, голова Іванівської районної ради Людмила Павленко та начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Вікторія Романенко відвідали родини, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які проживають на території Іванівського району та вручили їм солодкі подарункові набори. Побажали їм здоров’я, веселих канікул і пообіцяли створити для них гідні умови для повноцінного розвитку та відпочинку.


 

 

Просмотров: 307