Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Яскраве життя дитинства: у закладах загальної середньої освіти району відзначили Міжнародний день захисту дітей

Создано: 01.06.2020

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
На честь цього свята в закладах загальної середньої освіти було організовано та проведено онлайн ряд пізнавально-розважальних заходів для дітей.


Всі учні 1-9 класів Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, як і завжди, активно та з великим задоволенням брали участь у всіх акціях, що проводились у формі онлайн, подорожах із зупинками, на яких чекали цікаві, улюблені заняття. Так, найменшим було запропоновано перегляд мультфільмів, для любителів книги - провели вікторину «Острів Читання на планеті Земля». А юні художники створювали галерею малюнків «Миру і щастя всім дітям на світі». Для любителів майструвати було проведено онлайн майстер-клас «Виготовлення ляльки-мотанки». Вчителі 1-9 класів організувала пісенний флешмоб «Яскраве життя дитинства». Також залучили школярів до натуралістичної акції: фото-вернісаж «Здрастуй, літо!». Людина живе майбутнім, однак не забуває й теперішнє та минуле, тож любимівці поділилися фото-хвилинками змістовного, яскравого життя дітвори в чудовій школі!
Новодмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів привітала своїх здобувачів освіти яскравим фото-колажем в соціальній мережі «Фейсбук».
У Дружбівському НВК відбувся онлайн конкурс малюнків "Діти - наше майбутнє", у якому взяли участь Поліна Нестерова, Кирил Сачек, Євгенія Холод, Євгенія та Дар'я Іванові.
Учні 8 класу Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом класного керівника Соколенко Світлани Вікторівни ініціювали благодійну акцію "Подаруй дитині радість". Учасники зібрали книжки, іграшки та солодощі для малечі, щоб діти відчули, що про них піклуються, дбають, люблять їх. Всі зібрані речі будуть відправлені до міста Таврійськ в навчально-реабілітаційний центр.
Дитинство - це найкраща пора людського життя, воно має бути безхмарним та безтурботним. Для того щоб дитина була щаслива кожен з нас може подарувати часточку свого сердечного тепла. Давайте потурбуймося про дітей сьогодні і зараз, щоб їх дитинство було безтурботним.
Завдяки проведеній роботі діти отримали хороший настрій і позитивні емоції, відчули радість спілкування, підтримку і любов дорослих, віру і надію на щасливе мирне життя.

Просмотров: 29