У закладах загальної середньої освіти району пролунав віртуальний Останній дзвоник

Создано: 29.05.2020

Останній дзвоник — традиційне свято школярів, які закінчують навчання. Сплетіння радісного дитячого та квіткового розмаю Останнім дзвінком вливається в душу кожного. Проте, через карантин, найочікуваніше свято всіх школярів пройшло онлайн.
29 травня 2020 року в соціальній мережі «Фейсбук» пролунав віртуальний Останній дзвоник для учнів закладів загальної середньої освіти району, який символізує прихід веселої пори для школярів – літніх канікул та прощання із безтурботним дитинством випускників школи.
Педагог-організатор Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бардадим Н.М. підготувала презентацію з найяскравішими моментами 2019/20 навчального року і нагадала про веселі шкільні дні.

І хоча цьогоріч випускникам Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів також не доведеться почути дзвінка-віщуна на порозі рідної школи, всі вони з нетерпінням його чекали і готувалися до цього дня. Кожен одинадцятикласник підготував для вчителів щирі побажання, учні віднайшли найцікавіші фото шкільного життя і створили відео-журнал «Випускник - 2020». Класний керівник Любченко І.А. присвятила кожному зі своїх улюбленців вірші-настанови, які діти почули на сторінках журналу. Випускники планують після здачі ЗНО висадити клумби з багаторічних квітів як пам’ять про яскраві роки свого дитинства.
Ось і минув цей дивний рік навчальний –
Порожня школа, класи і їдальня,
І без дітей у школі сумно тихо:
Не чутно гамору дитячого і сміху.
Та пролетить швиденько час,
І ви повернетеся в клас.
Саме такими словами розпочався онлайн Останній дзвоник у Новодмитрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Звучали вітання від директора школи Кидалової В.В., заступника директора з навчальної роботи Гречаної Л.П. та випускників школи.
Останній дзвінок підвів риску, поставив крапку в освітньому марафоні з усіма його уроками та змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями і в Дружбівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навальний заклад».
Звучить Останній дзвінок в душі кожного учасника освітнього процесу. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу.
У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!
Останній дзвоник пролунав.
Він довгий час нам всім співав:
Він кликав на урок, з уроку,
І так було щодень, щороку.
Ми вас вітаємо. Прощайте,
Про нас усіх не забувайте.

Просмотров: 317