Интернет-магазин nachodki.ru

Чорнобиль

Создано: 28.04.2020

Учні закладів загальної середньої освіти району взяли участь в дистанційних заходах до Дня Чорнобильської трагедії

Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. Минуло 34 роки. Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль. Уже давно віддзвеніли чорнобильські дзвони, а ми все ще пам'ятаємо тих, хто пішов у вогонь, — вони увійшли у стогін і душу, болем зчорнену до дна.
Здобувачі освіти Дружбівського НВК Анна Бондар, Влада Колісник, Поліна Нестерова, Анастасія Вініченко, Вероніка Лацко, Назар Ковальов, Богдан Смородинський, Костянтин Колісник, Кирил Сачек долучилися до флешмобу «Чорнобиль очима дітей».


Учні Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Грицик Ангеліна, Чередник Олександра, Липницький Микита (3 клас), Труфаненко Діана (4 клас), Липницька Діана (10 клас) взяли участь в онлайн-виставці малюнків, присвяченій річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.
У Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів до 34-річниці Чорнобильської трагедії вчитель географії Соколенко С.В. організувала екологічний челендж «Весни обірване суцвіття.. ». До участі в ньому долучилося багато учнів школи.
З нагоди 34-х роковин Чорнобильської трагедії серед здобувачів освіти Любимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся дистанційний конкурс малюнків. Він мав на меті показати страшну трагедію Чорнобиля очима дітей, які через призму свого чутливого світосприйняття спробували відтворити наслідки невидимого атомного руйнівника, виховати свідомих громадян, які пам’ятають свою історію і бережуть навколишню природу.
В дитячих роботах поєдналися оригінальність осмислення теми, синтез різних технік малювання та високий рівень виконання робіт. А головне, усі учасники конкурсу змогли проникнутися тематикою відповідальності людей за свої дії відносно природи, необхідності дотримуватися умов безпечного проживання на забруднених радіацією територіях та неминучого відродження цих квітучих країв у майбутньому.
Сумні дзвони Чорнобиля дзвонять, розносячи світом своє тривожне калатання, оповіщаючи, що горе Чорнобиля, сльози Чорнобиля - це лихо не тільки українського народу. Це стосується кожного, хто живе на Землі. А ще дзвони Чорнобиля попереджають: «Люди! Пам'ятайте! Не дайте спалахнути на землі атомній пожежі. Вона не пощадить нікого».
Чорнобиль...

1

2

3

4

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 67