Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Служба у справах дітей інформує

Создано: 23.04.2020

ssd 23 04 2020

22 квітня 2020 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іванівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено виїзд по смт Іванівка, під час якого обстежено 9 дітей, які проживають в 3 сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах.
Також перевірено умови проживання 24 дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в 3 прийомних сім’ях та 3 дитячих будинках сімейного типу та відвідано 1 родину до якої повернулася дитина із закладу інституційного догляду, а саме з Сиваської спеціальної ЗОШ-інтернат.
З сім’ями проведено профілактичну роботу щодо попередження захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19, роз’яснено правила особистої гігієни згідно з рекомендаціями Центру громадського здоров’я України.
В ході проведеної перевірки встановлено, що на період карантину всі сім’ї забезпечені продуктами харчування, крупами, медикаментами, дезінфікуючими засобами.

Просмотров: 55