Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Коронавірус: стан справ; карантинні заходи

Создано: 16.04.2020

Станом на 16 квітня 2020 року, в Іванівському районі немає жодного хворого на коронавірусну інфекцію.

Активізовано роботу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У березні-квітні поточного року місцевою комісією проведено 7 позачергових засідань з метою запровадження протиепідемічних та попереджувальних заходів щодо запобігання поширенню на території району коронавірусу.

Переведено Іванівську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області в режим надзвичайної ситуації до 24 квітня 2020 року. Утворено штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, головою районної державної адміністрації Юрієм Іваницею видано 6 розпоряджень з питань протидії короновірусній інфекції та вжиття першочергових заходів.

Триває робота антикризового штабу із забезпечення населення груп ризику гуманітарною допомогою в умовах карантину.
Створено кол-центр антикризового штабу. У період карантинних заходів надано допомогу продуктами харчування 2 багатодiтним родинам, що опинилися в кризовiй ситуацiї.
07 квітня 2020 року Іванівський район отримав гуманітарну допомогу від торгової мережі АТБ, надійшло 188 пакунків товарів першої необхідності для осіб похилого віку старше 80 років, одиноко проживаючим особам похилого віку та сім’ям, які опинились у кризових ситуаціях.
Підприємцями району надана допомога 4 багатодітним родинам, які опинилася у скрутному становищі.

На реалізацію заходів щодо протидії коронавірусу з місцевих бюджетів району виділено138,9 тис.грн та залучено 38,6 тис.грн спонсорських коштів.

Іванівським відділенням поліції щоденно здійснюється 1 рейд з метою контролю за дотриманням карантинних заходів. Працює 3 патрулі.
З початку карантинного режиму складено 7 протоколів за порушення відповідних заходів.

Працівниками Іванівського районного управління
ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області обстежено 265 об’єктів, розповсюджено 1129 пам’яток та брошур, проведено 1129 бесід, направлено
34 листа про обмежувальні заходи під час карантину.

В органах місцевого самоврядування утворено 15 мобільних бригад для здійснення санітарної обробки доріг та вулиць населених пунктів Для проведення робіт залучається пристосована техніка фермерських та сільськогосподарських підприємств.

У некомерційному комунальному підприємстві «Іванівська центральна районна лікарня» передбачено розгортання і функціонування госпітальної бази у інфекційному відділені на 40 ліжкомісць для проведення обсервації осіб з ознаками гострого респіраторного захворювання, спричиненого
коронавірусом.

Шановні жителі району, виконуйте всі умови карантину, не відвідуйте закладів без нагальної потреби, залишайтеся вдома. Бережіть себе і будьте здорові.

poster16042020

Просмотров: 629