Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

Создано: 18.03.2020

N1 18032020

17 березня 2020 року головою районної державної адміністрації Юрієм Іваницею проведено позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Оперативно розглянуто стан впровадження попереджувальних заходів щодо розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території району.
Рішення комісії передбачає такі заходи:
призупинити в Іванівському районі на час карантину діяльність наступних об’єктів:
▪️заклади громадського харчування (дозволена лише онлайн доставка продуктів харчування, за умови дотримання протиепідемічних заходів);
▪️торгово-розважальні центри, установи сфери послуг та торгівлі (окрім онлайн послуг);
▪️промислових та сільськогосподарських ринків;
▪️перукарні, установи побутового обслуговування (салони краси);
▪️заборонити надання планової стоматологічної допомоги у всіх стоматологічних закладах усіх типів форм власності.

Дозволена лише діяльність продуктових магазинів, супермаркетів та аптек з обмеженою кількістю людей, яка може одночасно перебувати у приміщенні; Працівникам цих закладів при обслуговуванні керуватися засобами індивідуального захисту з дезінфекційною обробкою відкритих поверхонь

В штатному режимі продовжують роботу, з дотриманням протиепідемічних заходів:
​▪️банки;
▪️поштові відділення;
▪️автозаправні станції;
▪️станції технічного обслуговування.

З 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р., заборонити:
▪️міжміське та міжобласне пасажирське перевезення (крім перевезення легковими автомобілями):
▪️перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі;
▪️заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення;

 Рекомендувати роботодавцям організувати дистанційну роботу для працівників старше 55 років та осіб, які мають хронічні захворювання.

 Іванівському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області спільно з Іванівським відділенням поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області:
▪️забезпечити здійснення превентивних та профілактичних заходів спрямованих на запобігання вчиненню правопорушень з торгівлі харчовими продуктами на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях, які не відповідають вимогам санітарних заходів;
▪️у випадку виявлення адміністративних чи кримінальних правопорушень, вживати у межах своєї компетенції заходів для їх усунення.

 Селищній та сільським радам спільно з Іванівським відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області та Іванівському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області вжити заходів до негайного припинення стихійної торгівлі на території району.

 Селищній та сільським радам звернутись до суду про заборону будь-яких масових заходів на підвідомчій території до окремого розпорядження.

 КНП «Іванівська центральна района лікарня» та селищній раді визначити на підпорядкованій території, обстежити та надати до Департаменту здоров’я облдержадміністрації місця обсервації населення у випадках підозри на гостру респіраторну хворобу СОVID-19, без урахування закладів охорони здоров’я.

 Відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту, державної реєстрації та економічного розвитку управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, надання адміністративних послуг та державної реєстрації районної державної адміністрації визначити автотранспортні підприємства, заключити угоди на перевезення контактних осіб у випадках підозри на гостру респіраторну хворобу СОVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. до визначених місць обсервації.

 Управлінню соціального захисту районної державної адміністрації спільно з Іванівським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг):
​▪️створити групи щодо забезпечення осіб похилого віку та малозахищених верств населення, які мають найбільший ризик настання летальних наслідків продовольством, ліками та предметами першої необхідності;
​▪️забезпечити термінову підготовку волонтерів, зокрема з медичною освітою, для їх можливого залучення до роботи із хворими на коронавірусCOVID-19;
​▪️опрацювати питання з керівниками торгових мереж на підпорядкованій території адресної доставки на онлайн замовлення продуктів та засобів першої необхідності.

 Іванівському міжрайонному управлінню водного господарства, керівникам комунальних підприємств, які централізовано подають питну воду населенню, розглянути можливість цілодобової подачі води.

​ Виконкомам селищної та сільських рад утворити на підвідомчій території комісії за участі представника Іванівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області комісії з перевірки підприємств питного водопостачання та водовідведення, забезпечивши відбір зразків питної води для направлення їх до акредитованої лабораторії. Передбачити кошти на оплату лабораторних досліджень води.

 Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації скасувати прийом громадян.

Просмотров: 72